Eurovíkend: Budapešť 5* hotel – 3.268 Kč

Maďarsko Ubytování
, licence CC

Dnešní další specialitkou je skloubení promo nabídky od společností Eurolines a Booking.com

Eurovíkend v luxusním stylu si můžete dopřát za tuto jedinečnou cenu například ve dnech čt-ne, 14.-17.června. Termíny záleží jen a jen na Vás.

[wp-like-locker]

Doprava do hlavního města Maďarska Vás bude stát 680 Kč. Za tuto cenu získáte dopravu tam i zpět, tato trasa je operována autobusy BC – Bussines Class, která mimo pohodlné sedačky nabízí WiFi připojení, 220V zásuvky, láhev vody, denní tisk ve formě novin a časopisů zdarma. Jízdenku zakoupíte v našem vyhledávači po pravé straně.

Ubytovat se můžete v tomto 5* hotelu Ramada Plaza Budapest. Cena za 3 noci pro 2 osoby vychází na 5.175 Kč ! V ceně kromě ubytování máte taktéž přístup do WELLNESS části hotelu – normální a termální bazén, vířivka, sauna a parní lázeň. Hotel taktéž poskytuje kyvadlovou dopravu do centra města. V případě, že chcete ubytování se snídaní, zvolte možnost pokoje za cenu 7.189 Kč. Ubytování lze rezervovat jen do dnešní půnoci.

[/wp-like-locker]

Vzhledem k servisu ve formě kyvadlové dopravy, není nutné řešit MHD ve městě. V případě, že přeci byste jen měli zájem o individuální dopravu ve městě, tak zde najdete ceny lístků na MHD.

Eurovíkend v Budapešti pro 2 osoby na 3 noci Vás tak vyjde na 6.535 Kč.
[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Budapešť{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Budapest, Hungary“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.