Eurovíkend: BUDAPEŠŤ, 5* s wellness, 3 dny – 2.050 Kč

Ubytování
, licence CC

Do zítřejší půlnoci (26.10. 23:59) můžete rezervovat luxusní pokoje za luxusní cenu v 5* hotelu v Budapešti. Hotel se nachází na břehu Dunaje na kraji historického centra města. Pár metrů od hotelu naleznete Markétin ostrov a do centra dojdete pohodovou procházkou po nábřeží. V ceně za 1.222 Kč na noc pro 2 osoby získáváte kromě luxusního ubytování také přístup do wellness části hotelu. Zde naleznete jak klasický tak i termální bazén, parní lázeň nebo saunu. Termíny za tuto cenu naleznete v dalším roce od ledna do března 2013. V letošním roce zaplatíte za noc o 27 Kč více 🙂 Dostupné jsou samozřejmě veškeré víkendové termíny!

Rezervujte si 5* hotel za 1.222 >>

Jak do Budapešti? Přímé spoje Praha – Budapešť zakoupíte za cenu v rozmezí od 670 do 800 Kč za zpáteční jízdné. Jízdenky můžete zakoupit jak u Eurolines, tak i u Orangeways.

[insetleft title=“Eurovíkend za 2.050 Kř“]Doprava + 2 noci v 5*[/insetleft]Příkladovým eurovíkendem nechť je poslední listopadový víkend. Ubytování na 23.-25.listopadu zakoupíte za 2.499 Kč pro 2 osoby a dopravu skrz Orangeways za 790 Kč / osoba. Odjíždět z Prahy budete v 6:30 a zpět z Budapešti v 8:00.

[alert]Valentýn v 5* hotelu ? Tak to myslím nic jiného nepřekoná ;)[/alert]

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Budapešť{}1-default.png|Árpád fejedelem útja 94, 03. Óbuda, 1036 Budapešť{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Budapest“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

 

jen blbni Generali
Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.