Eurovíkend: Londýn 3* hotel – 4.779 Kč

, licence CC

Dnešní nabídka společnosti Wizzair umožňuje zakoupit letenky z Prahy i Brna do Londýna za 1.078 Kč, termíny jsou dostupné v průběhu následujících měsících téměř každý den. Například let ve dnech 28.června-1.července.

K letence přidáme toto ubytování ve 3* hotelu za 6.125 Kč pro 2 osoby na 3 noci. A dopravu z  letiště Luton do centra Londýna za 22 liber zpáteční lístek, který zakoupíme na stránkách Terravision.

Tato kombinace nám umožní vyrazit na eurovíkend za 9.557 Kč pro 2 osoby. Londýn nabízí spoustu možností jak využít čas strávený zde, od levných nákupů přes procházky kolem řeky Temže po návštěvu muzeí a jiných památek.

Tento příspěvek sice nepatří k těm levnějším, ale určitě může zaujmout svou lokalitou a ubytováním ve 3* standardu. Snažím se hlavně poukázat na fakt, že takovýto eurovíkend zakoupíte u CK za 12.990 Kč pro 1 osobu !

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“London“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Slonik12 17.5.2012, 10:55

  A to ubytování je sakra daleko, ne?

  • cestujlevne 17.5.2012, 13:38

   Souhlasím. Nějak jsem se nechal zmást zastávkou Victoria. Nicméně najít hotel v docházkové vzdálenosti alespoň od „centra“ za rozumnou cenu je takřtka nemožné. A nákup časově neomezeného lístku by byl tak jako tak potřeba. 

   Děkuji za reakci a příště si dám větší pozor na polohu nebo o ní alespoň budu informovat !

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.