Eurovíkend: Milán 4* hotel – 2.699 Kč

Itálie Ubytování
, licence CC

Další zajímavý výlet v podobě eurovíkendu můžete podniknout opakovaně do Milána. Tentokrát využijte nabídku ubytování ve 4* hotelu sítě BEST WESTERN. Pokoj pro 2 osoby a dvě noci se snídaní Vás bude stát 3.050 Kč. Výhodou hotelu je blízká stanice metra. Doprava do centra nebo na nádraží, odkud odjíždí autobusy na letiště, je tak velmi pohodlná a rychlá.

Ubytování v hotelu BEST WESTERN Astoria zakoupíte zde. V případě, že daný pokoj za uvedenou cenu bude vyprodán, můžete zakoupit levnější ubytování v hotelu Idea Biccoca. Ovšem tento pokoj není se snídaní a doprava do centra není tolik pohodlná jako u předešlého hotelu – vyžaduje chůzi cca 10-15minut k metru. Biccoca hotel zakoupíte na víkend za *2.530 Kč – kupujte zde.

Letenky z Prahy do Bergama zakoupíte na stránkách Wizzair za 884 Kč na dny pá 22.června – ne 24.června za 884 Kč vč. všech poplatků. (alternativě lze letět v datech 22.-25.6. i z Brna. Letenky z Bratislavy začínají na ceně od 40€ )

Spojení z letiště Bergamo do centra Milána a zpět zakoupíte na stránkách Terravision za 15€.

Veřejná doprava v Miláně vypadá následovně:

  • jednorázový lístek na 75 minut stojí 1,50€
  • jednodenní lístek (24h) stojí 4,50€
  • dvoudenní lístek (48h) stojí 8,25€

Celkově vyjde víkend v italské metropoli Milán pro 2 osoby na  5.399 Kč (*4.866 Kč). V ceně máte výše uvedené, a to:

  • Ubytování na 2 noci ve 4* hotelu se snídaní (*bez snídaně)
  • Leteckou dopravu Praha – Bergamo
  • Přímý spoj Bergamo letiště – Milán centrum
  • 2 denní jízdné na MHD v Miláně

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Milano{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Milan, Italy“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.