Eurovíkend (pá-ne): Milán, 4* hotelu vč. snídaně – 2.256 Kč

Ubytování
, licence CC

Pokud plánujete ještě letos vzdálenější eurovíkend, můžete využít této nabídky na luxusnější ubytování v Miláně. 4* hotel řetězce Starhotels je umístěný 30 minut jízdy MHD od samotného centra Milána. V ceně 1.372 Kč naleznete ubytování pro 2 osoby vč. snídaně formou. Termíny do 24.prosince s možností rezervace pouze do středy 10:00.

Online rezervace 4* hotelu v Milánu za 1.372 Kč >>

Letenky z Prahy do Milána zakoupíte např. u společnosti Wizzair. Se společností Ryanair se můžete vydat z Brna nebo Bratislavy. Letenky Vás nepřijdou dráž jak na 1.200 Kč.

[insetleft title=“Balíček za 2.481 Kč“]Letenky + transfér z letiště + 2 noci v 4*[/insetleft]Příkladem může být eurovíkend 30.listopadu – 2.prosince s odletem v 10:50 z Prahy za 884 Kč za osobu – letenky naleznete na straně společnosti Wizzair. Následně využitím transféru z letiště Bergamo (BGY) do centra Milána a zpět za 9€ + ubytováním na 2 noci za 2.745 Kč pro 2 osoby docílíte velmi zajímavé ceny. Celkem vyjde tento víkend v 4* hotelu v Miláně dvě osoby na 4.963 Kč.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Milán{}1-default.png|Viale Fulvio Testi 300, Viale Monza, 20126 Milán{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Milano“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.