Eurovíkend: Riga, 4* hotel, snídaně, 3 noci – 4.149 Kč

Lotyšsko Ubytování
, licence CC

V kombinaci výprodejové akce letenek od společnosti ČSA (více info) máme možnost zakoupit letenky do hlavního města Lotyšska. Riga je velmi malebné město, svou velikostí a starobylým nádechem mnohým připomíná Prahu, ale nenechte se zmást, Riga a její okolí může nabídnout mnohem více! Vydejte se na pobřeží Baltského moře do městečka Jürmala, lístek stojí pár korun a při cestě zpět se stavte na kávu v kavárně, která je postavená uprostřed lesoparku. Nezapomeňte na plavky 🙂 Pokud dáváte přednost prozkoumávání obydlených oblastí, zajeďte do Jelgavy – město kostelů. Více informací o tom, jak se dá trávit čas v Lotyšsku naleznete v mém cestopisu právě z Rigy – odkaz na cestopis.

Teď něco k samotnému výletu – ubytování zakoupíte již za 518 Kč na noc pro 2 osoby na stránkách našeho partnera. Pokud si chcete užít luxusu, doporučuji tento levný hotel Riga City Center 4* za noc/2 os. se snídaní.

Jako příklad uvádím cestu v období od 9.srpna do 12.srpna – letenky zakoupíte v tomto kalendáři za 2.400 Kč a ubytování na 3 noci Vás vyjde na 3.498 Kč. Celkem 2 osoby vyjde tento nádherný eurovíkend na 8.298 Kč.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Riga, Latvia{}1-default.png|Jürmala, Latvia{}1-default.png|Jelgava, Latvia{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Riga, Latvia“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.