Eurovíkend v BARCELONĚ, 4* hotel v centru, letecky na 3 noci – 2.897 Kč *akutalizace*

Španělsko
, licence CC

Díky lucxovi máme další velmi zajímavý tip na cestu. Zpáteční letenky z Bratislavy do Barcelony s 1 přestupem v Bergamu vycházejí na úctyhodných 32€. Cena je konečná vč. všech poplatků a tax. V závislosti na způsobu platby se Vám může konečná částka prodražit o 2%, tedy na max 822 Kč za zpáteční letenky ! Na cestu si zabalte pouze do kabinového zavazadla. a letenky objednáte na stránkách nízkonákladovky Ryanair.

[alert]Letět můžete také z Prahy se společností Wizzair do Bergama. Lety taktéž krásně navazují a ceny letenky vždy zakoupíte do 1.000 Kč. [/alert]

Do Bratislavy dojedete například z Prahy do 500 Kč za zpáteční jízdné se společností Eurolines. Letenky poté sestavte následovně – rezervovat budete muset na dvakrát. Tedy každou zvlášť.

Bratislava - Bergamo - Barcelona

 

Jak vidíte na náhledu, v Bergamu budete mít několik hodin volno. Doporučuji zakoupit celodenní jízdenku a vyjet lanovkou do Citta Alta, tedy Starého města. Informace o této cestě jsou na stránce o letišti Bergamo (BGY).

V úvodu jsem nastínil eurovíkend. Je tedy na čase si říct něco o výhodném ubytování. Do konce tohoto týdne můžete rezervovat vynikající 4* hotel v samotném centru Barcelony za pouhých 55€ na noc v dvoulůžkovém pokoji! Nabídku na tento hotel v Barceloně naleznete v odkazu. Termínů je mnoho a stejně tak jako letenky, i zde si vyberete převážně na lednové termíny.

[notice]Tento příspěvek nabízí pouze PŘÍKLADOVÝ termín. K dispozici jsou i další termíny, stačí jen navolit konkrétní data.[/notice]

Dáváte-li přednost levnějšímu ubytování, v Barceloně se ubytujete již za 454 Kč / 2 os.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Barcelona{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Barcelona, Spain“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

 

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • Randolf 2.4.2013, 16:04

  @dave: diky za reakci. Tedy proste jen koupit dalsi letenku a ketistni platim dvakrat. Ok. (Cestuji jen s prirucnim, staci).

  • Dave 2.4.2013, 20:11

   Jaké poplatky máš na mysli?

   Při výběru letenky kupuješ danou letenku v které jsou započítány všechny poplatky. Je jedno jestli budeš kupovat 1 nebo 5 letenek. Tebe zajímá daná cena, kterou při rezervaci platíš.

 • Randolf 2.4.2013, 15:42

  Ahoj. Jak se prestupuje? S ryanem jsem letel mockrat, ale tohle nevim… Mam si koupit lenku z bratislavy do bergama a pak z bergama do girony? To ale budu pak dvakrat ty letistni poplatky, ne? Nebo jak to udelat?

  • Dave 2.4.2013, 15:55

   Ahoj, v prvé řadě je důležité, abys cestoval bez odbaveného zavazadla. Poté platíš za každou letenku a ve výsledku to vůbec nevychází draze. Doporučuji se podívat na azair.cz a zkusit si najít lety v tvém datu.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.