Eurovíkend v Miláně: 4*hotel se snídaní, letecky – 2.319 Kč

MEGA HIT
, licence CC

První únorový víkend nemusíte trávit doma za pecí, leťte do Milána na pár dní. Letenky na 01. – 04.února, tedy pátek – pondělí zakoupíte za 474 Kč*

* konečná cena vč. všech poplatků a tax v případě platby převodem, cesty s příručním zavazadlem a členstvím v Discount klubu. Pokud členem nejste, letenka Vás vyjde na 849 Kč vč. nově registrovaného členství.

Z letiště do centra Milána

Přiletíte na letiště Bergamo (BGY) odkud můžete jet přímou linkou z letiště do centra za 5€ na osobu. Případně si lze udělat přestávku v Bergamu a vyjet lanovkou do Citta Alta na zmrzlinu. Poté vlakem do Milána, cena je téměř stejná. Osobně Vám tuto přestávku v Bergamu jen doporučuji, alespoň 2 hodiny tomuto malému městu obětujte.

Víkendové ubytování

Jako příklad uvádím zajímavý tip na levný luxusní hotel nedaleko starého města. Hotel Idea se nachází 30minut jízdy tramvají od historického centra a za cenu 3.690 Kč (3 noci pro 2) nabízí taktéž snídani v ceně.

“U hotelu jezdila autobusová doprava přímo do centra města, a hlavně chvilku. Snídaně byla bohatá a dobrá. Maximální spokojenost!”

Chci letět – kde zakoupím ?

  • Letenky zakoupíte přímo na stránkách společnosti Wizzair
  • Transfer můžete pořídit online na stránkách Terravision, ale spíše Vám doporučuji cestovat vlakem z Bergama
  • Hotel na 1.-4. února pořídíte na této stránce Idea hotel**** za 3.690 Kč / 2 osoby
  • Pokud se spokojíte s méně kvalitnějším ubytováním, tak potom zde naleznete všechny hotely v Miláně.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Milán{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.