EXTRA 3* hotel v centru Londýna u Hyde Parku – 950 Kč (+ letenky do 1.000 Kč)

MEGA HIT
Ubytování
, licence CC

Díky Markétce tu máme nejlepší nabídku na ubytování v Londýně za celou historii tohoto webu! 3* hotel Brunel zakoupíte za pouhých 950 Kč pro 2 osoby ! Hotel je situován v samotném centru Londýna pár kroků od Hyde Parku a Oxford Street. Termíny naleznete pouze na první polovinu ledna. Rezervujte hotel v centru Londýna zde.

Výprodeje v Londýně

Tato akce přímo nahrává k výhodným nákupům při povánočních výprodejích v Londýně.Kromě zmiňované Oxford Street nezapomeňte navštívit obchodní domy T.K.Maxx, kde naleznete výprodeje všech různých sportovních a módních značek. Pokud Vám budou ještě nohy sloužit, zaběhněte si také na Piccadilly Circus. Pravé žně jsou právě prvních 14 dní po Novém roce.

Letecky do Londýna

Pokud jste již zakoupili některé z levných letenek, které tu do Londýna inzeruji poměrně často, můžete tuto kapitolku přeskočit. V současné chvíli můžete zakoupit nejlevnější letenky se společností Ryanair z Brna nebo Bratislavy, případně Katowic. Naopak z Prahy poletíte nejlevněji se společností Wizzair.

  • Praha – Londýn již za 1.014 Kč (zakupte si členství v Discount klubu), obrovské množství termínů
  • Brno – Londýn za 889 Kč např. 9.-12.ledna
  • Bratislava – Londýn za 53€ např. 8.-13.ledna

Proběhly menší úpravy stránek – zmáčkněte prosím F5 pro aktualizaci

Taktéž můžete vyplnit dotazník o tomto webu, děkuji

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“9-81 Gloucester Terrace, Westminster Borough, Londýn, W2 3HB{}hotel_0star.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.