Fidži, Nový Zéland a Austrálie z Prahy – 22.841 Kč

Fidži
Foto: Západ Slunce na Fidži - kylepost, licence CC

V aktuální promo akci společnosti Korean air naleznete zvýhodněné letenky do Austrálie a Oceánie. Oproti obvyklým cenám z Prahy tak ušetříte až několik tisíci korun. Letenky vyzývají k cestám do divoké Austrálie, panenského Nového Zélandu a ostrovního státu v Oceánii pro zimní dovolenou – Fidži. Při zpáteční cestě je vzhledem k delšímu přestupu dostatek času i na prohlídku Soulu.

  • Rezervuj letenku na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 15.10.-07.12.2013 a 08.01.-31.03.2014
  • Maximální doba pobytu 3 měsíce
  • Prodej omezen do 30.září

Dostupné destinace a ceny:

Letenky na Fidži

Kde a za kolik se ubytovat

Apartmány po celém světě můžete rezervovat za přívětivé ceny prostřednictvím portálu Airbnb.cz, využijte však slevu 495 Kč na svou první rezervaci – sleva 495 airbnb.cz

Hotely v Austrálii nabízí lepší standard, který je však vykoupen vyšší cenou. Ubytování v hotelu tak můžete rezervovat v Sydney od 602 Kč.

Hotely na Novém Zélandu najdete na této stránce Nový Zéland – hotely, kde je přehled všech hotelů se slevou 50% a více! Konkrétně levné ubytování v Aucklandu pořídíte jen za 679 Kč za noc pro 2 osoby.

Hotely na Fidži Vás mile překvapí svou cenou, dovolená již na místě není příliš drahá, veškeré finance tak přijdou pouze na letenky. Hotelové pokoje v Nadi zarezervujete od 335 Kč.

K detailnějšímu prozkoumání australské přírody Vám dopomůže půjčení osobního automobilu. Sazba za 14 denní pronájem auta s půjčením v Melbourne na letišti a vrácením v Sydney na letišti začíná na 18 tisících. Vyhledejte si nejlepší ceny renomovaných autopůjčoven v Sydney a v Melbourne. Oproti tomu týdenní pronájem v Aucklandu Vás vyjde jen na 5.500 Kč –auto na letišti v Aucklandu.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nadi, Fidži{}3-default.png|Sydney{}3-default.png|Brisbane{}3-default.png|Auckland{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.