Filipíny: letenky z Prahy na ostrov Cebu – 15.420 Kč

Filipiny
Boracay beach, Filipíny - cyril4494, flickr.com, licence CC

Hledáte-li výhodné ceny letenek na závěr hlavní turistické sezony do jihovýchodní Asie, využijte aktuálních cen dopravce Korean air. Ten nabízí zvýhodněné letenky na filipínský ostrov Cebu, na kterém se nachází nejstarší město Filipín – Cebu City. Filipíny jsou vyhlášené zejména dlouhými bílými plážemi a průzračným mořem.

O několik tisíc zvýhodněné ceny letenek lákají nejen cestovatele, pro něž je pohodlí a odlet z Prahy prioritou. Za stejnou cenu lze zvolit také lety operované dopravcem ČSA. Dostupnost je v omezeném množství.

Víza na Filipíny nejsou podmínkou. Bezvízový styk platí nově pro občany ČR i SK po dobu až 30 dní. Využijete-li let s ČSA (odlet z Prahy v 13:15) během 12 hodinového přestupu můžete zdarma podniknout výlet po okolí, který je v režii dopravce.

Příkladové termíny: 05.-25.03., 17.03.-01.04.

Letenky Praha - Cebu
Letenky Praha – Cebu

Změnu termínu a počet cestujících změníte kliknutím na odkaz Nové vyhledávání. Pokud byste si nevěděli rady, nechť vám poslouží náš podrobný návod.

Pro zvýhodněné ceny parkování u letiště v Praze využijte promo kód CLC001 na stránkách goparking.cz

Ubytování na Filipínách

Nechcete-li nechat starosti s noclehem až na místo, využijte nabídek portálu Agoda.com. Případný nocleh v samotném Cebu City vychází již na 295 Kč za noc pro 2 osoby.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cebu City{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.