Funchal, Madeira (červen / červenec) – 4.090 Kč

Doporučujeme
Madeira
Foto: Pico Grande, Madeira by Kogo, licence CC

Skvělou kombinací letenek společností Ryanair a Transavia můžete letět na portugalský ostrov Madeira za pouhých 4.090 Kč. Využijete-li letenek z Norimberka do Porta za 60€, o kterých jsem informoval nedávno zde, a k nim přidáte letenky na trase Porto – Funchal, začínající na ceně 100€, máte skvělý trip okořeněn pevninskou i ostrovní Portugalskou kulturou.

Norimberk – Porto – 60€

Tento let lze zvolit na úterý či sobotu. Letenky budou skvěle navazovat na následující let Porto – Funchal, avšak zpět si uděláte minimálně 1 noc pauzu v Portu, jelikož zpáteční let letí v 6:30 ráno. Což však rozhodně nevadí.

 • Rezervujte na ryanair.com/nue-opo
 • Dostupné termíny za 30€
  • tam: 22, 25, 29.červen 2, 6, 9, 13, 16.července
  • zpět: 22, 25, 29.červen 2, 6, 9, 13, 16.července

Norimberk mají za humny především západočeši, cesta z Prahy na letiště však netrvá déle jak 3 hodiny.Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu. Pokud však nechcete jet autem, vyplatí se linky společnosti Student agency. Jízdenky zakoupíte s ohledem na výchozí bod za pár stokorun.

Porto – Funchal – 100€

Funchal z Porta - 100€
Funchal z Porta – 100€

Letenky na trase Porto – Funchal zakoupíte od 100€, přičemž ke konečné rezervaci bude ještě přidán poplatek ve výši 5€, nezávisle na počtu osob. Dostupné termíny za nejnižší ceny přehledně ukazuje přiložený kalendář.

Prosím, mějte na paměti, že uvedené ceny nezahrnují odbavené zavazadlo. Proto si sbalte do batůžku, případně menšího kufru o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm.

Levné hotely

Funchal: Výhodnou nabídku Vám nepřekazí ani ubytování na Madeiře, v samotném Funchalu můžete rezervovat dvou-lůžkové pokoje od 515 Kč! Přehled nejnižších cen hotelů ve Funchalu. Plánujete-li větší průzkum ostrova, půjčte si auto. Pěti denní pronájem přijde na 3.800 Kč. Srovnat ceny autopůjčoven na Funchalu.

Porto: Vzhledem k možnosti pobytu i v samotném Portu, Vás jistě budou zajímat i ceny za ubytování v tomto městě. Nejnižší ceny v Portu začínají na 360 Kč!

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Funchal{}3-default.png|Porto{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Lenka 10.6.2013, 21:32

  Dobrý večer,
  chtěla bych Vás poprosit o vyhledání levných letenek na Madeiru – odlet 13.7.(+/- 2dny), návrat zhruba za 10 dní (22.7.).
  S cestováním na vlastní pěst bohužel ještě nemáme zkušenost – zajímalo by nás, zda se dá předpokládat, že ceny letenek půjdou ještě dolů.. Budeme vděční za každou radu. Děkujeme!!

  • Dave 11.6.2013, 12:57

   Dobrý den, dle postupu uvedeném v příspěvku rezervujte letenky
   Norimberk – Porto na 13. – 23.7.
   Porto – Funchal na 14. – 22.7.

   Je nutné 2x přenocovat v Portu, jelikož časy letů příliš nesedí. Letenky z Norimberku do Porta, vč. letenek na Funchal a zpět rezervujte již nyní. Letenka Porto – Norimberk by mohla / nemusí o pár € jít níže. Osobně bych nakoupil vše najednou, úspora nebude příliš velká aby se dalo riskovat.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.