Guam, Mikronésie z Prahy – 19.283 Kč

Foto: Guam a U.S. Navy, licence CC

Celkem zajímavou cenu za letenky do Mikronésie si připravila letecká společnost Korean air. Za zpáteční cestu s odletem z Prahy na americký ostrov Guam zaplatíme 19.283 Kč. V ceně je zahrnuto 1 odbavené zavazadlo o hmotnosti 23kg a celý let proběhne s jedním krátkým přestupem v Soulu. Termínů je opravdu velké množství, téměř na každý den.

Letenky Praha - Guam
Letenky Praha – Guam
 • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
 • Cestovní období: 27.říjen – květen 2014
 • Zakázané období: 19.prosince – 3.ledna

Vzhledem k náležitosti ostrova Guam je nutné si vyřídit vstupní povolení ESTA, které je získáte online za poplatek 14$ a je platné na 2 roky.

Levné ubytování na Guamu Vám vzhledem k „cenově nákladnějším“ letenkám pomůže srovnat cestovatelský rozpočet. Dvě největší letoviska nabízí dohromady sotva 3 desítky hotelů. Srovnat ceny na Guamu doporučuji prostřednictvím tohoto srovnávače hotelů. Případně rezervujte přímo hotely v:

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Guam, Micronesia{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Martin 20.11.2013, 14:30

  Díky za odpověď. Lepší by však bylo napsat, že na toto období neplatí uvedená akce. Návštěvníka webu, který hledá jen jakékoliv informace o Guamu to pak lehce mate. Pěkné odpoledne.

 • Martin 18.11.2013, 22:46

  Dobrý den. Zajímalo by mě, co se myslí tím “ zakázaným obdobím“ od 19.12. do 3.1. ???

  • Dave 18.11.2013, 22:56

   Dobrý večer, znamená to, že nelze navolit let na tyto dny.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.