Havana: letenky na Kubu z Prahy – 13.815 Kč

Doporučujeme
Kuba
Foto: Západ Slunce v Havaně - Eduardo Deboni, flickr.com, licence CC

Velmi atraktivní tarif pro lety na území Kuby, státu v karibské části Velkých Antil, si připravila kombinace společností ČSA + KLM. Do hlavního města – Havany tak máte jedinečnou příležitost letět z Prahy pouze za 13.815 Kč. Cestu lze uskutečnit pouze v tomto roce. V ceně je zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období je omezeno datem 13.prosince 2013
  • Prodej možný do 31.července
  • Př. termíny v prosinci: 9 – 18, 11-18 – aktualizováno ke dni 29.7.

Nejnižší ceny letenek do Havany dosáhnete při cestě v listopadu a prosinci, o pár korun dražší letenku zakoupíte v září i říjnu. Alternativně lze letět do Varadera za 15.824 Kč. Před odletem si nezapomeňte vyřídit vízum, v Praze na Kubánské ambasádě Vám jej udělí na počkání za 630 Kč. Ve skutečnosti se nejedná o vízum, ale o turistickou kartu, která opravňuje ke vstupu na Kubu do 30-ti dní pobytu.

havana letenky

V určitých termínech je možné zvolit taktéž delší stop v Amsterdamu a prohlédnout si tuto metropoli tulipánů.

Ubytování v Havaně v 3 / 4* hotelech

Ubytování na Kubě velmi doporučuji nejprve porovnat skrz jednotlivé rezervační portály. Toto porovnání Vám nezabere téměř žádný čas, využijete-li služeb Hotelscombined.com

K dispozici je 64 hotelů s velmi příznivými cenami. Co třeba 3* hotel v termínu 9.-18.prosince za 7.652 Kč nebo 4* za 10.269 Kč? Cena je za pokoj, tedy 2 osoby.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Havana{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.