Havana na Kubě s odletem z Prahy – 13.585 Kč

Kuba
Foto: Kuba- Elemaki, licence CC

Znovu zaktualizovaný tarif dopravce ČSA a KLM umožňuje podniknout cesty na jinak téměř nedostupnou Kubu. Za zpáteční letenky na trase Praha – Havana zaplatíte tentokrát pouze 13.585 Kč, jedná se o cestovní období v průběhu od konce srpna do konce října. Vedle těchto nejnižších cen můžete také využít konkurenčního tarifu společnosti Air France za méně jak 14.300 Kč.

Letenky z Prahy na Kubu
havana

Před odletem si nezapomeňte vyřídit vízum, v Praze na Kubánské ambasádě Vám jej udělí na počkání za 630 Kč. Ve skutečnosti se nejedná o vízum, ale o turistickou kartu, která opravňuje ke vstupu na Kubu do 30-ti dní pobytu.

Levné hotely v Havaně

Cenu ubytování na Kubě porovnejte skrz jednotlivými rezervačními portály. Toto porovnání Vám nezabere téměř žádný čas, využijete-li služeb Hotelscombined.com.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Havana{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • petr 11.8.2013, 11:12

  skoda jen omezeni terminu do rijna…

 • george 10.8.2013, 17:39

  Škoda že už jsem na dovolené byl, tohle je bomba… snad příště!

 • Bear 10.8.2013, 00:33

  Tak to ted v noci ctu, super cena. Dovolenou jeste mam, bohuzel zadneho spolucestujiciho na tento termin ne, jinak bych asi jel 🙂

  • 512jana 14.8.2013, 23:24

   Tak to jsme na tom stejně! Nabídka je to fakt lákavá:-)

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.