HIT! Dovolená Turecko s AI, 3* na 8 dní – 4.688 Kč

Doporučujeme
, licence CC

Aktuálně lze na serveru dovolena.cz najít a rezervovat týdenní pobyt v 3* hotelu, který je hosty velmi pozitivně hodnocen (4 z 5 bodů). Odlet je z letiště ve Vídni, kam Vás zdarma zavezou autobusy společnosti Student Agency z Vašeho bydliště nebo obdržíte zdarma parkování po dobu pobytu! Nabídka se zdá být téměř ideální, neboť termín je až za 2 týdny. Proto nečekejte a nezávazně si dovolenou zarezervujte. Místa jsou omezena.

Rezervace dovolené v Turecku
Rezervace dovolené
  • Rezervace na dovolena.cz/turecko hotel Sunberk
  • Termín: 5.-12.května / odlet v neděli 00:35, návrat v neděli 12:20
  • Stravování: All Inclusive
  • Další možnosti odletu: Norimberk, Mnichov, Drážďany

Aktualizace: Nyní tato nabídka již není k dispozici. Naleznete zde ale dalších několik termínů s cenou okolo 5.500 Kč.

Tato nabídka zájezdu je do oblasti Side v Turecké riviéře. Počasí v Side je již opravdu na koupání. Současné teploty se pohybují okolo 27°C a předpovědi hlásí stále lepší vyhlídky. Pokud by Vás snad tato nabídka nezaujala, můžete se zkusit poohlédnout v sekci zájezdy do Turecka zde.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

Po rezervaci online Vás budou pracovníci společnosti dovolena.cz kontaktovat a s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnut nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem! Společnost se snaží vyjít co nejvíce vstříc Vaším požadavkům.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“10″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Side, Turecko{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.