HIT! Honolulu, Havajské ostrovy – 14.641 Kč

MEGA HIT
Foto: Honolulu by ErgoSum88, licence CC

S velmi zajímavou akcí pro lety na Havajské ostrovy přichází společnost United airlines, tedy vlastně se jedná o jednu z nejnižších cen za letenky na Havaj v historii tohoto webu!. Zpáteční letenky z Velké Británie zakoupíme za 14.641 Kč! Letenky jsou dostupné pro odlety z Londýna, kam se levně dopravíme nejen z Prahy, ale také Brna či Ostravy!

Honolulu - 14.641 Kč
Honolulu – 14.641 Kč

Pro pobyt na Havajských ostrovech je nutné mít platné povolení pro vstup do USA. Vedle klasického víza můžete taktéž online sjednat povolení ke vstupu na 2 roky díky tzv. ESTA povolení. To stojí 14€ na dobu 2 let.

Jak do Londýna

Letenky z Prahy, Brna či Ostravy do Londýna zakoupíme v rozmezí 1.500 – 2.500 Kč. V tuto chvíli však není nutné přípoje kupovat. Ceny jsou zpravidla nejnižší 1-2 měsíce před odletem. Sledujte Ryanair, Wizzair nebo easyJet pro ty nejnižší ceny.

Hotel vs. kempy

Mnozí nízkorozpočtoví cestovatelé místo klasického hotelu na Havajských ostrovech volí možnost stanování v kempech. K tomuto účelu je však nezbytné míti auto. Vypůjčení automobilu na 10 dní stojí 6.016 Kč! Srovnej ceny na letišti v Honolulu v našem srovnávači autopůjčoven.

Pokud se rozhodnete dát přednost hotelů na jedné z nejznámějších pláží ostrova Ohau Waikiki, podívejte se na nabídku pokojů, které začínají na 1.080 Kč pro 2. Zobraz hotely v Honolulu.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Honolulu{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.