HIT: JV Asie od 9.643 Kč

, licence CC

Zlevněné tarify letenek do JV Asie nabízí společnost Royal Brunei Airlines. Nejlevnější letenky s odletem z londýnského Heathrow jsou dostupné na měsíc září. Letenky v následujících měsících jsou přibližně o 2.000 Kč dražší. Ale i tak jsou některé destinace stále za velmi atraktivní cenu i v těchto dražších měsících. Letenky zakoupíte na stránkách dopravce.

Destinace (pod následujícím odkazem naleznete UBYTOVÁNÍ, nikoliv letenku – tu zakoupíte skrz předchozí odkaz):

Jakarta, Indonésie – 9.643 Kč

Manila, Filipíny – 9.643 Kč

Bangkok, Thajsko – 9.745 Kč

Kota Kinabalu, Malajsie – 9.810 Kč

Hong Kong – 9.704 Kč

Do Londýna se nejlevněji dostanete se společností Wizzair či Ryanair, letenky by Vás neměli vyjít na více než 1.200 Kč pokud je zakoupíte v dostatečném (2 měsíce) předstihu. Odlétat můžete jak Prahy, tak i Brna, Bratislavy nebo kteréhokoliv letiště, které máte poblíž. Levné letenky do Londýna jsou opravdu do nejmenší, co Vás může překvapit.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Jakarta{}1-default.png|Manila{}1-default.png|Kota Kinabalu{}1-default.png|Hongkong{}1-default.png|Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.