HIT! Kazachstán z Prahy – 6.570 Kč

Doporučujeme
Kazachstán
Foto: Kazachstán by Dmitry A. Mottl, licence CC

V probíhající promo akci ukrajinských aerolinií UIA naleznete vedle Istanbulu – 3.173 Kč a Dubaje – 6.491 Kč také velmi levné letenky do Kazachstánu. Letět můžete z Prahy do Astany nebo do Almaty. Jedinou nevýhodou těchto letenek je cestovní období, které je od listopadu do konce února, neboť teploty jsou v této době pod nulou.

Astana - 6.570 Kč
Astana – 6.570 Kč
  • Rezervuj na flyuia.com
    • Astana – 6.570 Kč
    • Almaty – 7.927 Kč
  • Cestovní období: 1.11.2013 – 28.2.2014
  • Prodej do 30.června

Občané ČR, SK nejsou povinni vlastnit vstupní vízum do Kazachstánu. Délka pobytu však nesmí překročit 90 dní a na cestu je samozřejmě nezbytné mít vlastní pas platný minimálně 6 měsíců.

Podrobný popis k získání víz do Kazachstánu naleznete na stránkách MZV.

Ubytování v Astaně, Almatech

Akční nabídku letenek podporuje i levné ubytování v Kazachstánu. Dvoulůžkové pokoje začínají na ceně 350 Kč v Astaně, případně 750 Kč v Almatech.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Almaty{}3-default.png|Astana{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • ohok 4.8.2014, 10:30

    Jazykové okénko 🙂 Almaty – správně se to vůbec neskloňuje, takže buď ubytování v Almaty nebo v Almatě. Jinak zajímavá info. Díky. Létám tam často.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.