HIT Letenky: EXOTIKA (Colombo, Singapur, Džakarta a jiné) – 6.556 Kč

, licence CC

Chybný tarif společnosti Saudi Airlines, člena aliance SKY Team, umožňuje zakoupit zpáteční letenky z Evropy do zajímavých exotických destinací. Tarify jsou dostupné do konce června 2013 ! Letenky v eurech zakoupíte na stránkách společnosti nebo můžete využít českých prodejců. Cena bude o něco vyšší, ale vykompenzována snadnějším řešením případných problémů.

Řím – Kolombo – Paříž za 263€ – 6.556 Kč / 2.-13.března (pouze příkladový termín)

Řím – Bombaj – Paříž za 278€ – 6.950 Kč / 2.-13.března

Paříž – Bombaj za 286€ – 7.150 Kč / 18.-26.listopad

Řím – Džakarta – Londýn za 372€ – 9.301 Kč / 31.1.-15.2.

Řím – Singapur10.826 Kč / 12.2-2.3.

Jak do Říma? Letenky Praha – Řím zakoupíte za cca 1.200 Kč v jednom směru se společností Wizzair, případnou alternativou může být o několik málo korun dražší ČSA, kde při cestě se zavazadlem rozhodně ušetříte.

Jak do Paříže? Mezi Paříží a Prahou létají 4 společnosti – ČSA, Air France, Smart Wings a easyJet. Přičemž nejlevnější letenky zakoupíte u poslední uvedené, avšak máte-li v plánu cestování s odbaveným zavazadlem, je lepší zvolit SW nebo ČSA.

Jak do Londýna? Doprava mezi Prahou a Londýnem je asi jedna z nejfrekventovanějších linek, proto nebudete mít problém si přehledně vybrat – nabízí se jak společnost easyJet, tak i Wizzair nebo Ryanair pro lety do Brna / Bratislavy.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bombaj{}1-default.png|Kolombo{}1-default.png|Singapur{}1-default.png|Jakarta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.