HIT: Madeira v červenci – 3.090 Kč

Doporučujeme
Foto: Pico Grande, Madeira by Kogo, licence CC

Návštěvu portugalského ostrova Madeira nemusíte odkládat na pozdější dobu. Levné letenky umožňují podniknout výpravu v první polovině července s přestávkou v Portu. Zkombinujte letenky společnosti Ryanair a Transavia, získáte tak bezkonkurenční cenu za letenky na Madeiru.

1) letenky do Porta – 1.340 Kč

Letenky do Porta zakoupíte s odletem z Norimberku, kam z Prahy dojedete do 3 hodin a 8 denní parkování na letišti stojí 39€. Jste-li ze západních Čech, tuto nabídku byste neměli nechat uletět. Pokud nechcete jet autem, vyplatí se linky společnosti Student Agency. Jízdenky zakoupíte s ohledem na výchozí bod za pár stokorun.

  • Rezervujte na ryanair.com/nue-opo
  • Dostupné termíny za 26€
    • tam: 6, 9.července
    • zpět: 13, 16.července

V Portu budete muset přečkat minimálně jednu noc. Časy letů na sebe příliš nenavazují. Letět však nemusíte ihned následující den, nechte si třeba 2 volné dny na toto město.

2) letenky na Funchal – 1.750 Kč

Letenky, které Vás zaručeně za nejnižší dostupnou cenu dostanou na Madeiru zakoupíte na stránkách prodejce nizozemských aerolinií. Nejlevnější zpáteční letenku zakoupíte za 68€. Ke konečné sumě (nezávisle na počtu osob) připočítejte 5€ jako poplatek za platbu kartou.

Kalendář letenek - Funchal
Kalendář letenek – Funchal

Prosím, mějte na paměti, že uvedené ceny nezahrnují odbavené zavazadlo. Proto si sbalte do batůžku, případně menšího kufru o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm.

Levné hotely

Funchal: Výhodnou nabídku Vám nepřekazí ani ubytování na Madeiře, v samotném Funchalu můžete rezervovat dvou-lůžkové pokoje od 515 Kč! Přehled nejnižších cen hotelů ve Funchalu. Plánujete-li větší průzkum ostrova, půjčte si auto. Pěti denní pronájem přijde na 3.800 Kč. Srovnat ceny autopůjčoven na Funchalu.

Porto: Vzhledem k možnosti pobytu i v samotném Portu, Vás jistě budou zajímat i ceny za ubytování v tomto městě. Nejnižší ceny v Portu začínají na 360 Kč!

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Funchal{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.