HIT! Malta z Wroclawi (červen) – 1.305 Kč

Doporučujeme
Foto: Valletta by Briangotts / wikipedia, licence CC

Jak nás informuje lucx v diskuzi, aktuálně lze zakoupit zpáteční letenky z Wroclawi (WRO) na nejmenší ostrovní stát Evropy – Maltu jen za 1.305 Kč. Doporučuji rezervovat okamžitě, neboť po náletu letenky-chtivých poláků nezbude po této ceně ani screenshot.

Ryanair: Wroclaw - Malta
Letenky Malta – 1.305 Kč
  • Rezervuj na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • tam: 1, 8, 11, 18.červen
    • zpět: 4, 8, 15, 18, 22.červen

Uvedená cena je konečná vč. tax a poplatků. Na cestu si sbalte do příručního zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a maximální hmotnosti 10 kg.

Doprava z letiště do letovisek ve Sliemě a St. Julian´s zvládnete s přestupem v hlavním městě Valleta. Případně můžete rezervovat online shuttle bus za 8€ / cesta.

Do Wroclawi

Autem urazíte cestu z Prahy za 4 – 5 hodin. Parkovat můžete v poklidu na sídlišti (viz. cestopis). Případně využijte spoje autobusového dopravce Polskibus z Prahy.

Auto a levné hotely

Opravdu výhodné ceny ubytování lze pořídit v akčních nabídkách. Například nejlevnější 2-lůžkový pokoj v St. Julian´s zakoupíte za 390 Kč! Podívejte se na ceny dle destinací:

Procestuj ostrov křížem krážem díky vypůjčenému automobilu. Vyzvednutí i vrácení provedete před / po příletu na letišti na Maltě. Auto na týden můžete mít od 2.111 Kč. Srovnejte si ceny v našem srovnávači autopůjčovenPorovnejte individuální cestování se zájezdy na Maltu.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malta{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.