HIT! New York / Chicago o prázdninách – 10.965 Kč

MEGA HIT
New York
Foto: Centra park by Jan Kábrt www.honzikkk.cz, licence CC

Akční nabídka společnosti Lufthansa nabízí letenky z Polska do New Yorku nebo Chicaga již za 10.965 Kč / 1.754 zlotých. Odlety jsou dostupné během června a od druhé poloviny srpna do konce roku. Nejlevnější letenky dosáhnete z Varšavy, v úvahu však připadají i letenky z Krakova (11.500 Kč), Wroclawi (11.740 Kč) nebo Katowic (12.270 Kč).

Varšava - New York 10.965 K4
Letenky New York

 • Rezervujte na Lufthansa.cz/nyc nebo na cestujlevne.com/letenky (od 11.495 Kč)
 • Odelty do konce června, od poloviny srpna
 • Rezervujte co nejdříve, dostupnost je omezena
 • Jedná se o nejžádanější období!
 • V ceně zavazadlo o max hmotnosti 23 kg

Příkladové termíny: 26.6.-6.7., 16.-28.srpna

Do Polska snadno a levně!

Pokud se rozhodnete letět z Varšavy nebo Wroclawi, zpáteční autobusové jízdenky z Prahy zakoupíte v rozmezí 300 – 800 Kč. Z Bratislavy se vydejte do Katowic nebo Varšavy, ceny za zpáteční jízdenku jsou podobné. Všechny linky obsluhuje nejlevnější dopravce Polskibus.

ESTA, hotely a NY passy

ESTA – vstupní povolení

Před cestou do USA je nutné mít vstupní povolení, které vyplníte během pár minut v online formuláři na této adrese – esta.cbp.dhs.gov.

Levné hotely blízko Manhattanu

Akční nabídky hotelů naleznete v tomto odkaze. Osobně mohu doporučit hotel Best Western Plaza nebo Howard Johnson Inn, který naleznete ihned vedle předchozího hotelu v Queensu. Hotely jsou 1 minutu chůze od metra F, kterým jste za 5 minut u Central Parku, za 10 minut u Rockefellerova centra nebo do 15 minut u nákupního domu Macy´s. Navíc není nutné přesedat. Na letiště JFK jedete taktéž stejnou linkou metra s 1 přestupem a cesta z letiště do hotelu trvá cca 30 minut.

Více památek? S Passem levněji

V případě, že neradi stojíte fronty a máte v plánu návštěvu minimálně 2 vyhlášených atrakcí v New Yorku, podívejte se na NY Pass nebo NY City pass.
[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“New York{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Richard 10.5.2013, 12:06

  Zdravím,

  jsou ještě k mání za tak nízkou cenu letenky do Chicaga, potažmo do NY a z NY do Chicaga? Chtěli bychom letět někdy v termínu např. 20.6. – 5.9. +- 15 dní. Nejlevněji jsem zatím našel za cca 12 500,-Kč. Děkuji

  • Dave 10.5.2013, 16:00

   Vyzkoušejte například tuto variantu http://bit.ly/197XitV. Ale ceny se budou opravdu pohybovat okolo 12,5k

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.