Hongkong: v sezoně s odletem z Prahy – 13.649 Kč

Hongkong
Pohled na Hong Kong z Victoria Peak - Base64, licence CC

Zimní dovolenou v jihovýchodní Asii můžete odstartovat návštěvou jednoho z ekonomicky nejdůležitějších měst světa – Hongkongu. Naprosto dech beroucí pohled na toto multikulturní město se Vám naskytne z vrcholku Victoria Peak.

Aktuální nabídka letenek na trase Praha – Hongkong – Mnichov přes hlavní turistickou sezonu je k dispozici za 13.649 Kč, a to včetně 23 kg zavazadla.

Příklad cesty: 14.-28.listopad, 12.-31.prosinec, 04.-18.únor, 04.-18.březen

Termínů je k dispozici velké množství, nedaří-li se Vám konkrétní termín vyhledat, jsem Vám k dispozici prostřednictvím komentářů pod příspěvkem.

Alternativně lze zakoupit nejlevnější zpáteční letenky z Prahy za 14.490 Kč, které jsou však v omezené dostupnosti. Víza do Hongkongu není potřeba vyřizovat za předpokladu, že Vaše cesta nepřesáhne kontinuálně 90 dní pobytu.

letenky hongkong

Z Mnichova do České republiky můžeme jet s několika dopravci, vedle známých Student Agency a Eurolines to jsou například německé DB a Flixbus.

Pokračujeme dále na pláž

Lowcost aerolinky nabízející levné spojení mezi Hongkongem a zajímavými lokalitami je nespočet. Vydáte-li se na Filipíny, zvolte aerolinku Cebu Pacific. Mimo nich pak lze využít nejznámějšího dopravce v JV Asii – aerolinku Air Asia.

Kde se ubytovat v Hongkongu

Ubytování v centru města vychází na asijské poměru trochu dráže, ale vězte, že nejlevnější pokoj pro 2 osoby stojí pouze 364 Kč. Kompletní nabídku hotelů v Hongkongu naleznete v tomto odkazu.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hong Kong{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

 • Sam 14.10.2013, 12:40

  Zdravicko. Na letnu sezonu si treba este pockat? Hladam letenku cca na mesiac mesiac a pol niekedy zaciatkom jula hocikam do JV Azie (najlepsie Jakarta) Dakujeeem za odpoved 🙂

  • Dave 14.10.2013, 15:19

   Ahoj Same, určitě není kam spěchat a vklidu si vyčkej na pořádnou pecku 😉

  • Sam 14.10.2013, 22:42

   Tak ja teda počkám 🙂 …..ozaj diky za super rady+akcie 🙂 ste super

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.