Indie: letenky do Nového Dillí – 7.385 Kč

Indie
Indie v barvách - [ changó ], archer10 (Dennis), licence CC

Pro cesty za tajemným národním bohatství Indie směle využijte dvou denní promo nabídky společnosti KLM. Vedle levných letenek do Bombaje za 7.196 Kč můžete také letět do Nového Dillí, a to při ceně začínající na 7.385 Kč a odletech ze Švýcarska, kam se bez problémů dopravíme za pár stovek.

 • Rezervuj letenky na klm.com (v CHF)
 • v CZK na cestujlevne.com/letenky (7.648 Kč)
 • Odlety od 4.listopadu 2013 (do neuvedeno)
 • Prodej pouze do zítra (10.10.2013)

Dostupné routingy:

Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní. Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy.

Letenky Dillí

Přípoje do Švýcarska

Do Basileje se nejlevněji dostaneme přímým letem z Drážďan nebo Budapešti se společností easyJet, která na těchto linkách operuje za ceny lehce překračující tisíc korun. Pro nižší cenu postupujte dle tohoto návodu – easyJet – levnější letenky ze zahraničí.

Do Ženevy můžeme letět na lince z Prahy, kterou operuje švýcarský vlajkový dopravce SWISS. Cena za zpáteční letenku v ekonomické třídě činí 1.569 Kč rezervuj ».

Hotely od 192 Kč v Dillí

Ubytování v prověřených ubytovacích zařízení můžete rezervovat za opravdu nízké ceny. Nejlevnější hotely ve městě Nové Dillí zarezervujete již za 192 Kč pro 2 osoby.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nové Dillí{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

jen blbni Generali
Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

 • Jana 9.10.2013, 17:48

  Ahoj, dívala jsem se, že let z Basileje má přestup v Paříži. Co kdybych nastoupila až v Paříži na druhý let. Je to problém? Děkuji, Jana

  • Lukáš Horák 9.10.2013, 20:28

   Nelze, musíte nastoupit na první let, jinak automaticky přicházíte o všechny další/navazující lety!

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.