Istanbul z Vídně (možnost pobytu na Silvestr 2013!) – 2.353 Kč

, licence CC

Foto: Istanbul by Sinoplu diyojen / wikipedia

Akční nabídku letenek do Istanbulu jsem Vám představil přibližně před měsícem. Stále jsou však dostupné lety z Vídně s nejlepší aerolinkou Evropy – Turkish airlines – za 91€ neboli 2.353 Kč. Letenky jsou dostupné až ke konci roku, konkrétně pak od listopadu do ledna 2014. V ceně je zdarma přeprava odbaveného zavazadla, to se bude hodit určitě tehdy, pokud plánujete návštěvu Velkého Bazaru.

Kalendář letenek - Istanbul vytvořen prodejcem Letuška.cz
Kalendář letenek – Istanbul

Do Vídně autobusem

Společnost Student Agency Vás odveze přímo na letiště před terminál až 5x denně. Zpáteční jízdenky z Prahy pořídíte do 1.000 Kč.

Silvestr v Istanbulu – od 3.357 Kč !

Trávit Silvestr v cizině nemusí být drahou záležitostí, především tehdy, umíte-li se rozhodnout s dostatečným předstihem. Letenky na konec roku do Istanbulu zakoupíte taktéž za cenu 2.353 Kč – 91€. Stačí zvolit odlet 29.prosince a návrat 1.ledna. Pokud Vás zajímají ceny ubytování, mám samozřejmě připraven i tento přehled. Ceny jsou za 3 noci pro 2 osoby!

  • Nejlevnější ubytování rezervujete s možností zrušení rezervace bez poplatku za 2.008 Kč se snídaní. Přehled dostupných hotelů najdete zde – hotely od 2.008 Kč.
  • Budete-li požadovat kvalitnější hotely a ne pouze střechu nad hlavou, čtěte dále. Levné 3* hotely v centru města můžete nyní rezervovat za 4.170 Kč! V ceně je taktéž snídaně a možnost storn – 3* hotely od 4.170 Kč
  • Posledním tipem je 4*hotel Ikbal Deluxe za cenu 4.634 Kč. Podmínky stejné, jako u předchozích dvou, tedy snídaně + storno zdarma.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Istanbul{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.