Italské Bari a Řím z Prahy na jeden zátah – 1.545 Kč

Itálie
italie-kolaz, licence CC

Vydejte se prozkoumat dvě významná italská města – přístav Bari, nedaleko kterého se nachází malebné městečko Alberobello s domky ve stylu trulli, a majestátní Řím, který vás uchvátí množstvím památek. Kombinace tří letenek z Prahy do Bari, z Bari do Říma a z Říma zpátky do Čech vás ve vybraném termínu 30. dubna – 5. května, který zahrnuje i Svátek práce 1. května, vyjde na 1.545 Kč.

Kombinovat lze různé termíny od dubna do července a je možná i opačná trasa. Některé kombinace letenek můžete zakoupit ještě výhodněji, my jsme však při sestavováni příspěvku dali přednost prodlouženému víkendu včetně státního svátku.

 • Praha – Bari za 729 Kč rezervuj na wizzair.com
 • Bari – Řím Fiumicino za 9,77 € / 268 Kč rezervuj na ryanair.com
 • Řím Ciampino – Praha za 19,99 € / 548 Kč rezervuj na  wizzair.com
 • Cena letenek se společností Wizz Air je pro členy WDC

Každá letenka se společností Wizz Air zahrnuje jeden kus palubního zavazadla o maximálních rozměrech 42 × 32 × 25 cm. V případě přeletu se společností Ryanair je zjištěna přeprava dvou kusů zavazadel – první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35 x 20 x 20 cm.

Ubytování v Itálii

Porovnejte ceny ubytování v italských městech Bari a Řím. Jako alternativa pro ubytování nedaleko Bari může posloužit přímo Alberobello nebo město Lecce.

Doprava z letiště do Říma

Transfer z letiště Fiumicino nebo Ciampino do centra města objednáte na stránkách terravision.eu. Zpáteční jízdenka vyjde na 8 € / 220 Kč při nákupu online (na místě 11 €).

Výlet do městečka Alberobello

Malebné městečko Alberobello, které se nachází v oblasti Apulie, je známé zejména díky své unikátní architektuře tzv. trulli domků. Od roku 1996 je zapsáno na seznamu památek UNESCO. Z Bari se do městečka dostanete vlakem s místní společností FSE. Cesta zabere asi hodinu a půl a jednosměrný lístek vyjde na 4,90 €/ 135 Kč.

Letecká mapa Praha - Bari - Řím
Letecká mapa Praha – Bari – Řím
Článek vydal Vendy.

Celkový počet komentářů: 4

 • David 9.4.2015, 09:00

  Ahoj, chtel bych se zeptat, nemuzu najit zadny termin ani ten vas uvedeny za tyto ceny ? a velmi rad bych teto nabidky vyuzil do prvni pulky kvetna ? diky za odpoved

  • Dave 9.4.2015, 09:59

   Ahoj Davide, kde je problém? Máš členství? Pokud ne, budou letenky o 899 dražší za 2. Další fakt je ten, že ceny na konkrétní prodloužený víkendový termín budou vyprodané.

 • Kamil 9.4.2015, 07:18

  Bari mohu vřele doporučit. Navštívili jsme v říjnu a počasí bylo stále na koupání. V případě půjčení auta počítejte s pravým „italským stylem“ řízení, hlavně v přilehlých lokalitách. Nejde ale o nic hrozného, proste jen pochopíte, co znamená „někoho vytroubit“ 🙂 Celkově je to taková jiná Itálie, ten jih…málokdo tam umí nějak dobře anglicky (v tomto se plně ztotoznuji), neprodal nám meloun na trhu, že se omlouvá, ale že není dobrý a dal ochutnat…maji odpolední siesty a vše je nou problema 😉 Bydleli jsme v hotelu Salsello v oblasti Bisceglie, 50 metru od pláže přes cestu. Skvělá poloha (ale jen s autem k dispozici), snídaně taky dobré, pokoje na střední úrovni..klidně bych využil hotel znovu. Cena cca 3500,- za 2osoby/3noci+snidane+parking. Taky bylo skvělé http://www.zoosafari.it/ kde projíždíte parkem a kolem chodí tygři, v jiné sekci vám vleze oknem žirafa a oslinta vše čeho se dotkne, nemůžete jet, protože na cestě leží zebra a podobně pohodičky 😀 Ještě si vzpomínám, že na letišti v Bari byl chaos a testovali me na drogy 🙂 Nasadil rukavici, sejmul pot z podpaží a čela, vložil do přístroje, ten napsal obrovské zelene CLEAN a letělo se domů…. 🙂

 • Tomáš 8.4.2015, 18:00

  Vy mě chcete zruinovat 🙂 Dobrá práce lidé dobří ! 🙂

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.