Jízdenky do Tater během letních prázdnin – 504 Kč

Slovensko
Vysoké Tatry, Slovensko - Kamil Porembiński, licence CC

Není-li vám výlet do hor cizí, zkuste letos místo Krkonoš či Šumavy dát přednost procházkám po pohoří slovenských Tater. Stále aktuální ekonomický tarif vlakového dopravce RegioJet nabízí zpáteční jízdenky z Prahy na Slovensko za 504 Kč, který se nevyhýbá ani období letních prázdnin či prodlouženým víkendům. Z oblasti Karpat se pak vybízí stanice Liptovský Mikuláš a Poprad.

Jste-li student, respektive máte platný studentský průkaz ISIC, obdržíte slevu ve výši 10%. Využít můžete také nočních spojů, které jezdí každý čtvrtek, pátek a neděli a z rána je podávána lehká snídaně zdarma.

Ubytování v těchto lokalitách začíná na 500 Kč za noc a pokoj. Celkově se tedy za prodloužený víkend nemusíte přehoupnout přes 1.500 Kč za osobu.

Kam na výlet? Doporučuji se nechat insporovat hromadou tipů na portálu Tatry.cz, které jsou řazeny do jednotlivých kategorií – od památek UNESCO, přes technické památky až po aquaparky.

Jízdenky do Popradu
Jízdenky do Popradu

Vlak jede na trase: Praha  Pardubice  Česká Třebová Zábřeh → Olomouc → Hranice → Ostrava → Havířov  → Český Těšín → Třinec → Bystřice → Návsí → Čadca → Žilina → Vrútky → Ružomberok → Liptovský Mikuláš → Štrba → Poprad → Spišská Nová Ves → Kysak → Košice

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 12

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.