Jižní Amerika + NY / Miami již za 11.977 Kč

Doporučujeme
Brazílie
Foto: Maccu Picchu, Peru - autor: kugita, licence CC

Stále aktivní tarif dopravce American Airlines umožňuje podniknout cesty z Evropy do Jižní Ameriky již za 11.977 Kč. Vedle toho taktéž lze využít možnosti přestávky v New Yorku nebo Miami. Letenky na trase Barcelona – Jižní Amerika – Berlín (cestu můžete ukončit také v Mnichově nebo Vídni + 600 Kč) zakoupíte do 30.května.

Pokud chcete delší stop-over ve zmíněném New Yorku nebo Miami, vyplňte 3 úseky např.  BCN – NYC / NYC – RIO / RIO – BER, adekvátně k Vašim požadavkům. O další termíny a trasy vztahující se k této akci pište do komentářů. Stop over lze uskutečnit pouze 1 (pauza delší jak 24 h).

Jak do Barcelony

Do Barcelony můžeme letět přímým spojem z Prahy za cenu startující na 65€ – 1.700 Kč – najdete na Vueling.com, případně z Katowic, Wroclawi nebo Budapešti s Ryanairem nebo Wizzairem. Z Vídně létá Air Berlin.

Z Berlína pojedeme se společností Eurolines za 600 Kč.

Víza, hotely

Víza pro tyto cesty řešit nemusíte, nutné je však míti povolení ke vstupu do USA – tzv. ESTA. To vyřídite online za poplatek 14$.

Hotely po celé Jižní Americe můžete hledat u našeho partnera Booking.com – garantuje nejnižší ceny, možnost zrušení rezervace zdarma a česky mluvící podporu 24/7.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Sao Paulo{}3-default.png|Rio de Janeiro{}3-default.png|Buenos Aires{}3-default.png|Lima, Peru{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Jeden komentář k příspěvku

  • Radek 28.5.2013, 11:29

    Dobry den,

    zajimala by me kombinace letu barcelona/ rio de janiero a zpet pres new york, se stop overem v new yorku na cca tyden a pobytem v riu taky cca na tyden, s odletem v zari.. Bohuzel cena mi vychazi pres 40k :-/

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.