K moři do Francie z Prahy – 2.080 Kč

Foto: Nice by Ioan Sameli / wikipedia, licence CC

Hledáte zajímavou destinaci k dovolené o letních prázdninách? Aktuální nabídka letenek do francouzských letovisek Vám může pomoci rozhodnout se. Ať již přemýšlíte o plážích v Biskajském zálivu nebo na Azurové pobřeží, letecky se dopravíte na obě strany Francie.

Praha – Nantes 2.080 Kč

Nejlevnějšími, ale za to nejméně dostupnými letenkami jsou ty, kteří nabízí cesty na západ Francie. Konkrétně linka mezi Prahou a Nantes je obsluhována společností Volotea. Cena je konečná v případě cesty s příručním zavazadlem a platbou kartou Visa debit, jiné karty jsou zpoplatněny 10€ poplatkem.

  • Rezervujte na volotea.com/prg-nte
  • Příkladové termíny: 18.-20.července, 6.-10.srpna, 7.-15.září

Ke snadnější dopravě a procestování západního pobřeží Francie doporučuji vypůjčit automobil. 4 denní rezervace vychází na 4.800 Kč s vyzvednutím a vrácením auta na letišti. Srovnejte si nabídky autopůjčoven v Nantes. Levné hotely naleznete v tomto odkazu – hotely Nantes a okolí, ceny začínají na 860 Kč pro dva.

Praha – Nice 3.591 Kč

Zajímavou nabídkou jsou taktéž přímé lety z Prahy do Nice operované společností ČSA. Současná nabídka dovoluje rezervovat letenky od května do října za 3.591 Kč. V ceně je zahrnuto také zavazadlo o hmotnosti 20 kg.

Mimo samotného Nice je v dojezdové vzdálenosti také Cannes nebo Monako. Pěti denní pronájem automobilu vychází na 3.750 Kč s vyzvednutím na letišti Nice. Nejlevnější pokoje v Nice rezervujte zde od 1.275 Kč.

Praha – Marseille 3.176 Kč

Alternativou k Nice může být Marseille obsluhovaná společností Air France. Cena 3.176 Kč je dostupná pouze na termín 20.-27.srpna, případně taktéž zajímavá cena 3.556 Kč v termínu 17.-24.červenec. V ceně je zahrnuto pouze příruční zavazadlo, neboť společnost Air France / KLM zrušila převoz odbavených zavazadel zdarma.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Marseille{}3-default.png|Nantes{}3-default.png|Nice, Francie{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.