K protinožcům do Melbourne, Sydney, … – 15.093 Kč

Doporučujeme
Austrálie
Austrálie - pozor klokani! / Sheng Han, licence CC

Krásy australského kontinentu můžeme objevovat v následujícím roce díky aerolinii China Southern Airlines. Ti v chybně oceněném tarifu nabízejí zpáteční letenky z maďarského hlavního města do australských metropolí za bezkonkurenčních 15.093 Kč!

Navštívit můžeme nejen Sydney a Melbourne, ale taktéž neméně známý Perth či Brisbane. V ceně letenky jsou zahrnuta 2 zavazadla o hmotnosti každé 23 kg.

 • Rezervuj letenku do Austrálie od 15.093 Kč
 • Cestovní období: 01.03. – 30.06.2014
 • Maximální délka pobytu 1 měsíc
 • Prodej do 31.prosince / aktualizace tarifu

Po kliknutí na odkaz změníte počet cestujících či termín cesty pomocí tlačítka Nové hledání umístěného v levém horním rohu. Pomoci vám může tento návod. Případně můžete napsat dotaz o letenku do komentářů níže.

Alternativně lze letět na trase Praha – Austrálie – Vídeň:

Některé termíny mohou zahrnovat delší, více jak půldenní, přestup v Amsterdamu či čínských destinací. Transitní vízum do Číny je udělováno zdarma po příletu na letiště.

Letenky Budapešť - Melbourne, Austrálie
Letenky Budapešť – Melbourne, Austrálie

Do Budapešti se snadno přesuneme autobusovými dopravci. Mezi nejlevnější dlouhodobě patří Elines, kteří nabízejí zpáteční jízdenku z Prahy již od 630 Kč při včasném nákupu. Ceny do 1.000 Kč nepřekračují ani jízdenku u ČD.

Kde se ubytovat – Austrálie

Apartmány nejen v Sydney můžete rezervovat za přívětivé ceny prostřednictvím portálu Airbnb.cz, využijte však slevu 495 Kč na svou první rezervaci – sleva 495 airbnb.cz

Hotely v Austrálii nabízí lepší standard, který je však vykoupen vyšší cenou. Ubytování v hotelu tak můžete rezervovat v:

Alternativou mohou být samozřejmě lůžka v hostelu.

K detailnějšímu prozkoumání australské přírody Vám dopomůže půjčení osobního automobilu. Sazba za 14 denní pronájem auta s půjčením v Melbourne na letišti a vrácením v Sydney na letišti začíná na 18 tisících. Vyhledejte si nejlepší ceny renomovaných autopůjčoven díky srovnání v městech: SydneyMelbournePerth či Brisbane.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Perth{}3-default.png|Melbourne{}3-default.png|Sydney{}3-default.png|Brisbane{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 6

 • Radek Buzický 15.1.2014, 10:57

  Dobrý den,
  chci se zeptat, jake potrebuji viza do ciny.Mam tam prestup a dlouhe cekani na dalsi let.Cca. 15 hodin.Tak se chci zeptat, jestli me budou stacit pro navstevu mesta tranzitni nebo potrebuju jeste nejake dalsi?
  diky za radu

  • Lukáš Horák 15.1.2014, 13:18

   Dobrý den Radku, pro některá čínská letiště platí při přestupu bezvízový tranzit, kdy můžete opustit letiště a zajet do města. Konkrétní podmínky k této možnosti třeba na webu Student Agency

 • Radek Buzický 10.1.2014, 08:42

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat,zda jste na me s tou letenkou d Australie nezapomnel?
  Klidne termin odletu muže být i začátkem března.Ale délka pobytu kolem těch třech týdnů.
  děkuji
  Radek

 • Radek Buzický 7.1.2014, 20:34

  Dobrý den,
  jednalo by se o dve letenky v terminu kolem 15.3. – 6.4.2014de
  dekuji
  Radek

 • Radek Buzický 5.1.2014, 20:39

  Dobrý den,
  chtel bych letet do Australie. Let Praha – Brisbane – Vídeň za 18.980 Kč jak je inzerovano.Chtel bych se Vas zeptat, zda-li je mozne si zvolit datum odletu zpet nebo je datum navratu pevne stanoven?
  dekuji
  Radek

  • Dave 5.1.2014, 20:43

   Dobrý den Radku, napište mi prosím počet letenek a přibližný termín cesty – podívám se na to. (březen a dále, nikoliv před..)

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.