K Uralu do města Jekatěrinburg – 4.656 Kč

Rusko
Jekatěrinburg, autor: LD PIX, licence CC

Uralská metropole Jekatěrinburg je univerzitním a čtvrtým největším městem v Rusku, které leží na půl v Evropě a na půl v Asii, rozprostírá se na řece Iseť a nedaleko od něj se nachází úpatí pohoří Ural. V Jekatěrinburgu nalezneme stanici transsibiřské magistrály, nespočet kostelů a stodevadesátimetrový mrakodrap Vysockij, který si drží prvenství nejvyšší stavby v Rusku. 

Letenky do Jekatěrinburgu s odletem z Prahy a návratem do okolních letišť můžeme pořídit již za 4.656 Kč, zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg je standardně v ceně.

  • Rezervuj letenky na cestujlevne.com
  • Cestovní období do 19.12.2013 a 06.01. – 22.04.2014
  • Bez omezení délky pobytu a rezervace

Dostupné routingy:

Vízum do Ruska je v současné době stále nepostradatelnou součástí Vaší cesty. Ačkoliv by se měly požadavky pro vydání víz do Ruské federace zmírnit, a to kvůli chystané olympiádě v Soči, stále platí současný stav vydávání víz – nutnost zvacího dopisu. Pokud jej nemáte, od 1.700 Kč za Vás vyřídí víza některé z agentur.

Letenky do Jekatěrinburgu

V některých případech Vám zbude i čas na prohlídku Říma či Vatikánu. Přípoje z okolních letišť lze řešit autobusovými spoji, kde se jednosměrné jízdenky pohybují okolo 500 Kč hranice, přičemž například Student Agency odjíždí přímo z letištních terminálů.

Z Londýna lze letět libovolně do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy, Košic a jiných letišť s Ryanair, Wizzair nebo easyJet.

Ubytování v Jekatěrinburgu od 205 Kč

Zajímavou nabídkou mohou být levné hotely, které nabízejí dvoulůžkové pokoje již za 205 Kč. Doporučuji však pročíst recenze a soustředit se na kvalitu vytápění hotelu. V zimním období Jekatěrinburg nedopřává příliš slunné teploty.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Jekatěrinburg{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.