Kanada: letenky do Newfoundlandu (o prázdninách) – 7.090 Kč

Kanada
Kanadská příroda v Newfoundlandu / Douglas Brown, licence CC

Dění v posledních dnech přeje všem českým turistům mající v plánu návštěvu Kanady. Zrušením kanadských víz a zároveň expanze irského dopravce Ryanair do Prahy umožňuje využít zajímavý tarif do východního cípu Kanady – Newfoundlandu a Labradoru.

Zpáteční letenky z Dublinu do St. John´s jsou k dostání za 368 CAD / 7.090 Kč. V ceně je taktéž zavazadlo k odbavení do 23 kg.

Letenky lze kdykoliv změnit, a to až 2 hodiny do odletu za poplatek 75 c$ + rozdíl v ceně tarifu. Víza do Kanady již od 14.listopadu 2013 nepotřebujeme, cesta nesmí přesáhnout 6 měsíců a účel může být jak turistický, tak i pracovní.

Dostupné destinace v Kanadě:

V případě letu do Toronta se jedná o přímý let s technickým mezipřistáním v St. John´s. Budete tedy pokračovat se stejným letadlem dále do Toronta.

Letenky o prázdninách do Nového Foundlandu
Letenky o prázdninách do Nového Foundlandu

Přípoj do Dublinu s Ryanair.com

Jak jsem již v úvodním odstavci nastínil, nově se levně do Dublinu dopravíme díky společnosti Ryanair i z Prahy. Současné nejnižší zpáteční letenky začínají na 1.638 Kč – v ceně je příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10 kg. Se stejnou společností můžeme letět taktéž z Bratislavy či polských příhraničních měst.

Tipy k ubytování v St. John´s

Rozhodnete-li se setrvat v malebném městečku St. John´s, vybrat si můžete z několika desítek hotelů. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje začínají na 1.518 Kč / noc.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“St. John´s{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 6

 • Martin 17.11.2013, 07:36

  Dobry den, letenka na 3/4 roku dopředu ve mně budí obavu, jestli nebudu potřebovat změnit jméno druhého cestovatele. Jaké jsou s tim zkušenosti? Ktera společnost je nejlevnější v souvislosti s tímto poplatkem a naopak se kterou ne, protože by ta změna byla příliš drahá?

  • Dave 17.11.2013, 10:13

   Dobrý den Martine, obecně žádná změna letenky se nevyplatí. Je vždy lepší již kupovat s tím, že vím co chci.
   V případě Westjetu (u cen 13tis a výše) je však poplatek spíše symbolický – 50 c$.

 • Ondra 16.11.2013, 17:39

  Čekám na Calgary o prázdnínách. Tak doufám,že se něco naskytne! 🙂

  • Daniel 18.11.2013, 12:38

   Jo, calgary, edmonton ci vancouver bych si dal take v nejakych letnich mesicich ci na zacatku zari.

  • Lukáš Horák 18.11.2013, 13:15

   Na západ budou ceny úplně jinde a na léto půjdou ještě výše. Každopádně budeme ceny letenek do Kanady častěji mapovat, když je zrušena vízová povinnost.

  • Daniel 18.11.2013, 13:20

   Super, mozna budou ruzne alternativy pres USA, uvidime. Kazdopadne levne celkem se tam lita pres Air Transat z UK, pres http://www.canadianaffair.com/ , ceny jsou kolem 12tis. vetsinou, ale nutne pripocist cestu do UK..

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.