Kanárské ostrovy: z Prahy na Fuerteventuru – 5.314 Kč

Kanárské ostrovy
Fuerteventura / Philippe CLABOTER, licence CC

Blankytně modré moře, nejkrásnější a nekonečně dlouhé pláže, na kterých si každý najde své soukromé místo, okouzlující hornaté vnitrozemí, naprostá oáza klidu a pohody, to je Fuerteventura.

Na druhý největší z Kanárských ostrovů se můžete vydat z Prahy za cenu méně obvyklou, zpáteční letenka s přestupy v Amsterdamu na křídlech společnosti KLM vás vyjde na 5.314 Kč. Většina termínů v této ceně zahrnuje stopover v Amsterdamu přes noc, který jistě vybídne ke krátké návštěvě města. Letenky za vyšší cenu mohou být s přestupy v jednom dni.

Letenka zahrnuje přepravu příručních zavazadel: 1. zavazadlo max. 55 × 25 × 35 cm, 2. např. kabelka, brašna na notebook nebo menší batoh. Obojí musí být do hmotnosti 12 kg.

Letenky na Kanárské ostrovy
Praha – Fuerteventura

Změnu data a počtu cestujících provedete kliknutím na Nové hledání, využít můžete tento návod.

Ubytování na ostrově

Nabídka ubytování na ostrově je velice široká a poměrně levná, je jen na Vás, ve kterém koutu ostrova složíte hlavu. Jen pro zajímavost, za týdenní pobyt ve dvoulůžkovém pokoji zaplatíte částku kolem čtyř tisíc.

Pokud dáváte přednost ubytování s all inclusive, pak hledejte na portálu lowcostholidays.de

Pronájem automobilu

Chcete-li projet ostrov křížem krážem, určitě zvažte vypůjčení auta na letišti. Pronájmy vozů na Kanárských ostrovech patří mezi jedny z nejlevnějších v Evropě. Automobil si na Fuerteventuře vypůjčíte za cenu od 300 Kč na den.

Na Kanárských ostrovech jsou pohonné hmoty levnější než v kontinentální Evropě, cena za jeden litr Naturalu 95 se pohybuje kolem částky 1,1 EUR! Aktuální ceny pohonných hmot na mapě.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Celkový počet komentářů: 6

 • Ales 4.2.2014, 18:50

  To je bordel !!!!!!!!!!!!

  • marcelo66 5.2.2014, 09:21

   Je to docela bordel, jelikož já tuhle letenku kupoval již před měsícem 😀

 • Dave 4.2.2014, 17:52

  Vendula + al4: Mockrát děkuji za informaci.. Již jsem Vám psal na e-mail 😉
  Osobně musím říct, že tohle vidím poprvé, navíc tarif nebyl nikterak extra výhodný na to, aby musel být takto zrušen. Respektive se netvářil jako chybný – ve srovnání s Amerikou.

  • Dave 4.2.2014, 18:23

   Pokud by chtěl někdo prubnout i rezervační systém klm.com, tak letenky tam vidím také…

 • al4 4.2.2014, 17:46

  Nizozemská společnost všechny lety zrušila, i když již byly zarezervovány, tak je ruší. A když se zeptáte na přecenění, tak to vyskočí cca na 30 tis. za jednoho člověka.

 • Vendula 4.2.2014, 17:41

  Tak holt konec… To bylo rychlé. Společnost plošně zrušila tarif.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.