Nizozemské Antily přes celou hlavní sezonu z Amsterdamu za 10.986 Kč

Aruba Bonaire Curacao Sv. Martin
, licence CC

Nizozemská pobočka společnosti TUIfly přichází s velmi atraktivními cenami do tří zámořských nizozemských území „ABC“, nebo-li Arubu, Bonaire a Curacao. Na ostrovech se můžeme vykoupat v průzračném Karibiku nebo pozorovat jednu z největších oblastí na světě, kde volně žijí plameňáci. U všech destinací se cena pohybuje okolo 11.000 Kč, rozdíly mezi jednotlivými ostrovy jsou v rámci desetikorun. Termínů je zatím velké množství od listopadu 2016 do března 2017, kromě Vánoc.

I po započtení cesty z Česka a okolí do Amsterdamu bude celková cena stále poloviční oproti normálnímu stavu.

 • Cestovní období listopad 2016 až březen 2017 (kromě Vánoc a Nového roku),
 • Platí do vyprodání míst.

V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm plus brašna na notebook, což nám na letní dovolenou v Karibiku bude bohatě stačit. Pokud přesto budeme potřebovat větší odbavené zavazadlo, zaplatíme navíc 40 €.

Screenshot letenky z Amsterdamu na Arubu
Screenshot letenky z Amsterdamu na Arubu

Do Amsterdamu

Pro cesty do Amsterdamu můžeme zvolit easyJet z Prahy nebo Vídně, zpáteční letenky se pohybují od 1.400 Kč, tento způsob je ideální k návštěvě města, na cestě tam totiž lety easyJetu nenavazují na odlety do Karibiku.

Chceme-li letět bez zastávky v Amsterdamu, využijeme početné spojení společností KLM nebo ČSA od 2.864 Kč (rezervuj >>).

Obyvatelé Brna a okolí můžou využít také linku Wizzairu do Eindhovenu, ceny aktuálně začínají na 570 Kč za zpáteční letenku.

Před cestou

Nizozemské Antily jsou sice autonomním územím Nizozemska, nejsou však součástí EU a pro cesty tak budeme potřebovat cestovní pas.

Ubytování

Ceny ubytování se pohybují na standardní západní úrovni, tj. zhruba od 1.000 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc v jednodušších hotelích a cca od 1.500 Kč v atraktivnějších lokalitách.

Článek vydal Kryštof.

Celkový počet komentářů: 6

 • Carlo 30.8.2016, 22:09

  Super,díky moc. Letíme na Bonaire v lednu.

 • Martin 27.8.2016, 23:25

  Dik za tip, rezervován Sv.Martin přes Vás odkaz. Jen jeden dotaz. Při rezervaci letenek mi to nenabídlo možnost pojištění storna v případě nemoci a také mi to nenabídlo možnost přikoupit jedno odbarvené zavazadlo. Dají se tyto služby dokoupit dodatečně ? Díky za informace. Martin

  • Dave 28.8.2016, 08:30

   Ahoj Martine, zavazadla bys měl přidat zde https://flightextras.thomson.co.uk/
   S tím pojištěním to prověřím, nevím proč to vypadlo.

  • Martin 28.8.2016, 18:48

   Dave díky, po rezervaci a platbě letenek jsem volal na Student Agendy, paní mi to sjednala dodatečně, ohledně zavazadla dík za odkaz. Martin

 • Martin 26.8.2016, 22:03

  Děkuji za typ, vypadá to že již po třetí využijeme exotiku 🙂 ale jak tady uvádíte že je to s návazností letu KLM nebo CSA, vzdyt to nevychází? Zpáteční cestu s KLM chápu to je v poho ale let tam? v 8:15 v Amsterdamu a letí to na Arubu v 8:55? to nám asi nepočkají né? nevíte někdo prosím? děkuji

  • Dave 28.8.2016, 08:29

   Ne Martine, vždy si nechte alespoň 2 hodiny na nenávazný let.
   V tomto ranním odletu je nutné počítat s příletem předchozí den.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.