Karibská oblast / Afrika (listopad – duben) – 10.250 Kč

Doporučujeme
Foto: Dominikánská rep. by Jens Jäpel, licence CC

Jste-li rozhodnuti, že strávíte letošní zimní sezonu v Karibské oblasti, začněte přemýšlet nad nákupem letenek. Charterová společnost Jetairfly nabízí zpáteční letenky s odletem z Bruselu do nejrůznějších destinací v Karibiku za 398€ – 10.250 Kč. V ceně není zahrnut konečný poplatek za celou rezervaci (nezávisle na počtu osob) ve výši 15€.

Jak do Bruselu

Bruselské letiště je v dosahu z Prahy za částku 3.125 Kč – letenky rezervujte na Brussels airlinesVýhodou tohoto spojení je nejen denní frekvence, ale především zavazadlo v ceně a přílet na letiště odletu. O něco levnější, ale méně pohodlnější cesta je z Bratislavy s low-cost dopravcem Ryanair. Ten létá na letiště Brussels Charleroi (CRL). Odtud musíte přejet na hlavní letiště Bruselu. Pravděpodobně v závislosti na Vaší destinaci budete nuceni zvolit alespoň jednu noc v Bruselu – což nemusí být nevýhoda!

Hotely / apartmány

Výhodnou nabídkou v těchto destinací je volba nejen samotného hotelu, ale rovněž ubytování vč. stravování dle Vaší preference. Nabídku nejrůznějších hotelů v jednotlivých destinacích naleznete na LowCostHolidays.de!

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Montego Bay{}3-default.png|Zanzibar{}3-default.png|Mombasa{}3-default.png|Punta Cana{}3-default.png|Cancún{}3-default.png|Varadero{}3-default.png|Santo Domingo{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 2

  • luca 1.6.2013, 13:34

    zdravim, mam otazku k letenkym do karibiku, nemuzu nikde najit casy priletu a odletu..coz je spatne pro dalsi navaznost letu..nevite cim to muze byt? dekuji

    • Dave 1.6.2013, 14:10

      Dobrý den, jedná se o spuštění prodeje na následující sezonu, pro které zatím nejsou dané časy letů. Proto s nákupem přípojů vyčkejte. Během následujících týdnů se určitě časy objeví.

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.