Na karneval do Rio de Janeira – 14.366 Kč

Brazílie
Foto: Socha Krista v Riu - Artyominc, licence CC

Velmi zajímavý tarif amerických aerolinek zve všechny příznivce Brazílie k návštěvě této nespoutané země. Za zpáteční letenky z Berlína do Rio de Janeira zaplatíte pouze 14.366 Kč, a to ve velmi dlouhém cestovním období, které zahrnuje mimo jiné i karnevalové slavnosti pro rok 2014, které se konají od 28.2. do 4.3.2014. Na cestu si můžete zabalit pohodlně do 2 kusů zavazadel, každé o hmotnosti 23 kg.

Letenky do Ria
rio

Termíny snadno vyhledáte pomocí volby +- 3 dni, například 24.2.-9.3.2014

Rozhodnete-li se vydat do Brazílie za tuto cenu, nezapomeňte si vyřídit ESTA povolení ke vstupu do USA, případně transitní vízum do starších pasů. Do Brazílie není nutné žádat o víza, pokud cesta nepřekročí 90 dní. Plánujete návštěvu v období karnevalů? Rezervujte letenky nyní!

Do Berlína

Autobusový dopravci jezdí do Berlína nejen z Prahy několikrát denně, nejlevnější zpáteční jízdenky z Prahy zakoupíte za 1.100 Kč u dopravce Eurolines, ovšem ani jiní dopravci nemají své ceny příliš odlišné.

Hotely u pláže Copacabana

Levné ubytování v centru Rio de Janeira, stejně tak na břehu nejznámější pláže Jižní Ameriky vybírejte s pestré nabídky na stránkách společnosti Booking.com, nejlevnější hotely začínají v Rio de Janeiru na 393 Kč za dvoulůžkový pokoj!

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.