Kuala Lumpur: odlet z Prahy / Budapešti – 10.345 Kč

Doporučujeme
Malajsie
Borneo, Kuala Lumpur, Mabul - autoři: elsonpro, WarzauWynn, rizalis, licence CC

Započít cestu po jihovýchodní Asii můžete návštěvou města, které Vás ohromí svou multikulturní atmosférou, nejznámějšími mrakodrapy Petronas Towers či jeskyněmi Batu Caves. Z Kuala Lumpur je to již jen kousek na souostroví 99 ostrovů Langkawi či přírodou okouzlující Bornero!

Letenky Kuala Lumpur
kul

Letenky z Budapešti do Kuala Lumpur zakoupíte za 400€ / 10.345 Kč s nejlepšími aeroliniemi Evropy – Turkish airlines.

 • Rezervuj nyní na turkishairlines.com za 400 EUR
 • rezervace v CZK na cestujlevne.com/letenky za 10.515 Kč
 • Cestovní období do srpna 2014
 • Prodej do aktualizace tarifu (nejedná se o promo, ale nestandardně naceněný tarif)

Dostupné routingy:

Vízum do Malajsie občané ČR, SR nepotřebují. Bezvízový styk platí po dobu 90 dní, případně 30 dní v malajské části Bornea.

Autobusem do Budapešti pojedeme již za 680 Kč / zpáteční jízdné, využijeme-li včasného nákupu u společnosti Eurolines.

letenky kuala lumpur

S AirAsia letíme dál

Absolutně nejlevnější možnost, jak pokračovat nejen do plážových destinací Malajsie je při nákupu letenek u společnosti AirAsia. Tato společnost patří k nejlepším lowcost aerolinkám na světě a dopraví Vás po Asie za obdobné ceny, jako nabízí v Evropě Ryanair.

Vyzkoušejte například Langkawi či Borneo – Kota Kinabalu nebo ráj potápěčů a šnorchlistů Mabul.

Kde se ubytovat v Kuala Lumpur se dočtete například v naší diskuzi – ubytování Kuala Lumpur.

[google-map-v3 width=“480″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kuala Lumpur{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 6

 • Jirka 27.9.2013, 19:01

  Zdarvím ja jsem koupil tento tarif včera večer a zaplatil online.Chci se zeptat zda je možné,že nám ještě zruší letenky.Letenky nám přišly včera kolem 22 hod.Díky za zeakci.

  • Dave 28.9.2013, 11:55

   Ahoj Jirko, když už máš letenky vystavené, tak je nepravděpodobné, že by ti je zrušili. To je výhoda platby online 😉 Rezervaci můžeš zkouknout zde https://www.viewtrip.com/VTHome.aspx

 • Martin 27.9.2013, 11:53

  Objednal jsem tento tarif z Budapeště, vložil jsem peníze včas na účet české spořitelny a až potom to stornovali s tím, že chtějí doplatit 4400 na osobu, nebo že mi vrátí peníze. Prý turci odhalili chybu. Akorát mě zaráží, že to vše proběhlo až po vložení peněz na účet!!!!! VELKE ZKLAMANI

  • Dave 27.9.2013, 15:31

   Proto je vždy lepší platit online převodem. Rezervace mohou být rušeny, není totiž uskutečněn obchod a letenky nejsou ještě vystaveny.
   Vše bylo odhaleno dle vývoje k tarifu, nikdo nečekal na to, až vložíš peníze 😉

 • Stanislav 26.9.2013, 12:14

  Je to možné nějak zkombinovat s cestou na Filipíny (Manila) – např. týdenní stopover? Případně kolik by stály letenky Kuala Lumpur-Manila a zpět? Jednalo by se mi o květen 2014.

  • Fevlad 27.9.2013, 11:37

   tarif je už neaktuálny…563eur

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.