Lagos, Nairobi, Dar Es Salaam a St. Denis – 11.980 Kč

Safari v Nairobi, Keňa - Benh LIEU SONG, licence CC

Pro celoroční dovolenou v teplých krajích nemusíte nutně vždy směřovat do oblastí jihovýchodní Asie. Slunce, písčité pláže a exotickou faunu i floru nabídnou též země v oblasti rovníkové Afriky. Na výběr máte kromě klasiky v podobě keňského Nairobi či tanzanského Dar Es Salaamu také ne příliš turisty známou oblast v nigerijském Lagosu. Pomyslnou třešničkou na dortu je St. Denis nacházející se na panenském ostrově Reunion.

Zpáteční letenky jsou dostupné s odletem z Prahy a přestupy v Paříži či Amsterdamu po celý rok.

  • Cestovní období do 10.12.2015 vyjma letních prázdnin
  • Prodej do 04.03.

V ceně je samozřejmostí občerstvení po celou dobu letu a odbavené zavazadlo do 23 kg. Při cestách do Nairobi, Lagosu máte v ceně zavazadla dvě. Některé lety můžete zvolit s celodenní pauzou.

Vízum do Keni a Tanzánie obdržíte po příletu na letiště, a to za poplatek 50$. Na Reunionu si vystačíte s občanským průkazem. Při cestách do Nigérie je nutné zařídit vízum před odletem na některém ze zastupitelských úřadů, na letišti vízum získat nelze.

Letenky Lagos
Letenky Lagos
Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 3

  • Jirka 19.2.2015, 14:01

    Díky, znamenám si 🙂 (PS: 4ks na Réunion koupeny na říjen/listopad)

  • Jirka 19.2.2015, 13:32

    Ahoj Dave, chodí mi od AF/KLM newsletter – např. AF mělo minulý týden valentinskou akci, kde už byl Réunion za 16,900 (a navíc i Martinique, Guadeloupe a Bogotá za stejnou cenu). Chtěl jsem dát echo na cestujlevne.com, ale nevím, jak administrátory kontaktovat mimo facebook?

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.