Last Minute Turecko: 3* / 4* hotely s All Inclusive – 6.598 Kč

, licence CC

Foto: Bozaltan / wikipedia

Počasí se nám nechce umoudřit a Sluníčko ne a ne vylézt z poza mraků. V tom případě nezbývá nic jiného než mu letět naproti. Využijte last minute zájezdů s odletem z Vídně a načerpejte sílu. V ceně 6.598 Kč budete mít autobusovou dopravu na letiště / parkování na letišti + letenky + transfer + 7 nocí v 3*hotelu a k tomu navrch stravování po celý den formou ALL INCLUSIVE.

Turecko - příklad
Turecko – příklad

V nabídce je několik hotelů, odlet za menší příplatek můžete zvolit taktéž z Drážďan nebo Mnichova. Pobyt v 4* hotelu začíná na ceně 7.123 Kč.

  • Rezervujte na dovolena.cz/turecko
  • Termín zájezdu: 10. – 17.dubna (od středo do středy)
  • Bonus k zájezdu: parkování na letišti v Mnichově nebo doprava autobusy Student Agency z různých měst v ČR zdarma

Hotely jsou umístěny v oblasti Alanya, případně Side – kde najdete zbytky z Chrámu Apollo a samozřejmostí jsou nádherné písčité pláže, které navíc v tomto období budou poloprázdné! Teploty v dubnu se pohybují okolo 22°C – počasí Side.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

V rezervaci zašrtněte, že máte zájem o autobusovou dopravu na letiště zdarma. Pracovníci SA Vám poté s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnu nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem!

[forecast location=“Side,Turkey“ caption=“Aktuální předpověď počasí Side“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Side, Turecko{}3-default.png|Alanya, Turecko{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.