Last minute Turecko: Alanya, 4*H, All In. – 6.129 Kč

Turecko by Bozaltan / wikipedia, licence CC

Cenově zajímavé last minute zájezdy do Turecka vyplouvají na povrch. Dnešní nejlepší nabídkou je bezpochyby 8 dní v turecké oblasti Alanya. Za pobyt vč. odvozu na letiště nebo parkování v Mnichově, letenky, transferu na hotel a hotelu s ALL INCLUSIVE zaplatíte pouze 6.129 Kč! Místa jsou omezené, ale množství termínů nahrává k větší dostupnosti.

Last minute Turecko
Last minute Turecko
 • Nezávazně rezervujte na dovolena.cz/turecko!
  • Cena za 8 dní pobytu z Mnichova 6.129 Kč, z Vídně 6.990 Kč
  • Termín odletu: 8, 11, 12.května
 • Cena zahrnuje:
  • odvoz autobusy Student Agency na letiště nebo parkování zdarma
  • letenky, transfer na 4* hotelu Akropol
  • All Inclusive

Dovolená v Alanyi patří k těm nejvyhledávanějším z celého Turecka. Teploty v tuto chvíli již pokořily 30°C a Slunce na bezmračné obloze uvidíte přes 11 hodin denně. Více o počasí Alanya.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

Po rezervaci online Vás budou pracovníci společnosti dovolena.cz kontaktovat a s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnut nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem! Společnost se snaží vyjít co nejvíce vstříc Vaším požadavkům.

[google-map-v3 width=“480″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“left“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alanya, Turecko{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.