Le Crans Hotel & Spa: místo, kde si zimu 100% užijete

Magazín Švýcarsko
Le Crans Hotel, presskit, licence CC

V srdci švýcarských Alp vystavené ohromující přírodní kráse.. Tak začíná úvod k tomuto luxusnímu hotelu ve švýcarském zimním středisku Le Crans Montana. Pojďme se na chvíli projít 5* luxusem, za který bychom si jinak museli sáhnout hluboko do kapsy.

Hotel Le Crans se nachází na samotném vrcholu lyžařského střediska. Výhled z hotelu je ohromující. Vychutnat si ho můžete v každém z 15 pokojů – všechny totiž disponují soukromou terasou.

Panoramatický výhled z Le Crans
Panoramatický výhled z Le Crans
Hotelová terasa
Hotelová terasa

Každý z 8 apartmánů a 7 pokojů vás přenese do jiného koutu světa – jsou tématicky laděné dle nejznámějších pohoří. Dekorace si tak pohrává s detaily na téma Kilimandžára, Atlasu, Uralu, Mount Everestu či Dolomit.

Apartmán Rocky Mountain
Apartmán Rocky Mountain
Apartmán Rocky Mountain
Apartmán Rocky Mountain

V pokoji je samozřejmostí vlastní krb a menší fontána, která je plněna vodou z místních horských pramenů. Vířivku si můžete dopřát privátní ve svém pokoji nebo venkovní s nádherným výhledem na vrcholky Alp.

Vířivka s výhledem
Vířivka s výhledem

Jakmile vám po celodenním lyžování vyhládne, připravte se na opravdový kulinářský zážitek. K francouzské kuchyni samozřejmě nechybí výběr těch nejlahodnějších vín.

Kulinářské umění v Le Crans
Kulinářské umění v Le Crans
Kulinářské umění v Le Crans
Kulinářské umění v Le Crans

Navnadil-li vás příspěvek natolik, že byste si rádi vyzkoušeli tento luxus naživo, připravte si na noc se snídaní přes 12 tisíc korun. Problémem však může být dostupnost, neboť tento hotel mívá obsazenou kapacitu i na rok dopředu, a to i v ty méně exponované termíny.

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • Daniel 27.1.2014, 12:52

  Ahoj, pekny clanek…:-) Jen me zajima co dela na strance cestuj levne:-)) Moc levne mi to neprijde…Ale rozhodne do nejake rubriky luxus pekne…;-)

  • Dave 27.1.2014, 13:17

   Ahoj Dane, díky za reakci. Věc se má tak, že se stále hledáme :)) Tento příspěvek byl pilotní a moc se neuchytil – tzn. podobné druhy už zde nebudou.

  • Daniel 27.1.2014, 15:12

   Ja jsem vubec nechtel psat kritiku…Mne se ten clanek moc libil a rad bych videl i dalsi. Jen jsem ho zde necekal, tak jsem se chtek zeptat. Nahodou sekce luxusu by vubec nemusela byt spatna…;-) Ja myslim, ze kazdeho zde by zajimaly nejzajimavejsi hotely, ale treba take prvni tridy nekterych leteckych spolecnosti, salonky apod. Dan

  • petr 27.1.2014, 20:35

   Když se někdo potřebuje cákat a dívat se u toho na hory (byť jen Atlas), tady je levná náhražka 🙂 http://www.booking.com/hotel/ma/riad-aslda.cs.html

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.