Letenky: Abú Dhabí, SAE – 5.943 Kč

SAE
, licence CC

Pro všechny, kterým nedělá problém byrokratický vstup do Spojených Arabských Emirátů přináším akci na lety z Prahy do Abú Dhabí s návratem do italských Benátek. Konečná cena za letenku v takovém případě činí 5.943 Kč. Mnohem zajímavější však bude tarif na trase Praha – Abú Dhabí – Milán za 6.059 Kč a to především z častějších spojů a hlavně levnějších zpět do Prahy.

Příklad rezervace Praha – Abú Dhabí – Benátky za 5.943 Kč

Příklad rezervace Praha – Abú Dhabí – Milán za 6.059 Kč

Tarif je dostupný do 5.září s maximálním pobytem 1 měsíc a minimálním nocí ze soboty na neděli. Lety jsou dostupné od 1.prosince 2012.

Z Benátek do Prahy lítá společnost AirOne, případně z letiště Treviso (TSF) do Prahy společnost Wizzair. Letenky zakoupíte v rozmezí 500 – 1.000 Kč. Naopak lety z Milána (MXP) s easyJetem, případně Bergama (BGY) s Wizzairem / Ryanairem, směřují nejen do Prahy, ale také Brna, Bratislavy a jiných letišť. Ceny začínají na 400 Kč a nepřesahují 700 Kč. Klasická letenka zpět do Prahy stojí více jak 9 tisíc.

Ačkoliv převládá názor drahých cen v SAE, opak je tomu pravdou. Dvoulůžkový pokoj ve 3* hotelu zakoupíte za 938 Kč / noc. Abú Dhabí – ubytování.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Abu Dhabi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Abu Dhabi“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.