Letenky: Bangkok / Phuket, Thajsko (srpen / září) – 8.694 Kč

Thajsko
, licence CC

Last minute letenky do Thajska za 349€ zakoupíte na stránkách belgického charterového dopravce Jetairfly.com

Zpáteční letenky za cenu 349€ (8.694 Kč) zakoupíte v následujících termínech:

odlet do Bangkoku -25.8. nebo 1.9.

odlet do Phuketu – 25.8.

s tím, že zpáteční let bude právě z Phuketu. V případě kombinace Bangkok / Phuket zakupte letenky jako One Way.  Případně v celém měsíci září lze letět z Bruselu do Phuketu a zpět za 399€ (9.914 Kč). Veškeré termíny i s cenou naleznete v náhledech. V ceně je zahrnuto zavazadlo o max. hmotnosti 25kg.

Do Bruselu vede nejsnadnější cesta přes Bratislavu, kde za letenky na letiště Charleroi (CRL) zaplatíte okolo 74€ (1.839 Kč). Nutností je však nocování v hotelu / hostelu / na letišti. Časy navazují na prohlídku Bruselu v sobotu dopoledne a v neděli po příletu zpět do Evropy máte čas akorát na přesun.

Další, o něco dražší může být let z Prahy s ČSA, kdy lety navazují přímo na linky do Thajska s tím, že letíte přímo na hlavní letiště v Bruselu a v ceně máte také zavazadlo do 23kg – cena za zpáteční letenku je 4.900 Kč. Oba přípoje jsou uvedeny pro konkrétní spoj 8.-23.9.

Pobyt v Thajsku už vyjde na pár šupů – hotely v Phuketu seženete pro 2 osoby za 254 Kč, snídani / oběd / večeři standardně za cca 30-50 Kč (komplet menu). Víza do Thajska pro pobyty do 30 dní nejsou potřeba vyřizovat, obdržíte je zdarma na letišti.


[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Phuket{}1-default.png|Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Phuket, Thailand“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.