Letenky: Bangkok, Thajsko (září 2012 – květen 2013) – 12.703 Kč

Thajsko
, licence CC

Letenky na lince Praha – Bangkok stále dostávají na frak. Zpáteční letenku v promo ceně můžete i nyní zakoupit za 12.703 Kč – význam tohoto příspěvku je však v ukázání termínů i v první polovině roku 2013.

V tomto přehledném kalendáři naleznete všechny nejlevnější termíny až do května 2013, při kterých dosáhnete na výše zmíněnou cenu, a to 12.703 Kč. Konečnou rezervaci však provádějte na stránkách ČSA a ušetřete tak 500 Kč.

Levné ubytování v Thajsku naleznete v tomto odkazu, konkrétně v Bangkoku pak zde. Asie je známá především nízkými náklady na pobyt, v kombinaci s touto levnou letenku Vás tak dovolená nevyjde dráž jak letní plážování v Tunisu.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Bangkok, Thailand“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

jen blbni Generali
Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.