Letenky během léta s ČSA do Liverpoolu & Birminghamu z Prahy – 3.315 Kč

Velká Británie
Koláž - Liverpool a Birmingham / Pixabay, Wikimedia, licence CC

Nabídky letenek českého národního dopravce jsou bohužel málokdy hodny zveřejnění. Nicméně se najdou výjimky v podobě cenově zajímavých tarifů směrem na britské ostrovy, a to hlavně v žádaném letním období, kdy jsou ceny letenek řádně našponované i u nízkonákladových dopravců. U těch nejnižší cena do Manchesteru na červenec a srpen začíná na částce 3.200 Kč.

Máte-li v plánu cestovat do centrální Anglie především během letních prázdnin, levnější letenky z Prahy nikde neseženete. Nabídka se netýká Londýna, do kterého letenky zakoupíte díky velké konkurenci vždy výhodně.

Nejlevnější letenku lze sestavit v open-jaw provedení z Prahy do Liverpoolu a zpět z Birminghamu do Prahy.

  • Praha – Liverpool / Birmingham – Praha za 3.315 Kč rezervuj>>
  • Praha – Birmingham za 3.359 Kč rezervuj>>
  • Praha – Liverpool za 3.555 Kč rezervuj>>
  • Cestovní období: duben – říjen včetně letních prázdnin
  • Prodej do vyprodání nejlevnějších knihovacích tříd (W, S)

Odbavené zavazadlo do 15 kg v ceně letenky naleznete jen na trase z/do Liverpoolu. Pokud jste registrováni v OK Plus, můžete mít kufr o hmotnosti až 23 kg. Registraci do OK Plus můžete provést kdykoliv a zdarma. Poplatek za zavazadlo je v ostatních případech 420 Kč v jednom směru. Přeprava příručního zavazadla 55 × 45 × 25 cm je samozřejmostí.

Rekapitulace rezervace open-jaw letenky Liverpool / Birmingham
Rekapitulace rezervace open-jaw letenky Liverpool / Birmingham

Autobusy v Anglii za 1 libru

Pokud si vyberete nabízenou open-jaw letenku, jistě se budete shánět po levném spojení. Nejen mezi Liverpoolem a Birminghamem seženete v předprodeji jízdenky za libru šterlinků. Nejvíce tras naleznete z Manchesteru, do kterého z Liverpoolu taktéž dojedete za libru. Z Manchesteru se pak můžete vydat třeba do Skotska, librovou jízdenku koupíte do Glasgow a dál do Edinburghu apod.

Jízdenky zakoupíte u společnosti Megabus, aktuálně jsou v prodeji termíny jen do poloviny června. Jakmile dopravce vypustí nové termíny, vždy s nimi nabízí několik míst na většině tras právě za jednu libru.

Článek vydal Lukáš Horák - cestujlevne.com.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.