Letenky Brazílie a Argentina (září-březen) – 13.080 Kč

Argentina Brazílie
Foto: Koláž Brazílie - autoři zleva: @Doug88888, Roberto Moretti, anna_t, licence CC

Cenově zvýhodněné tarify do Jižní Ameriky můžete nalézt skrz náš rezervační systém pro odlety z Mnichova i Vídně. Lety jsou operované společností Delta airlines a nejlevnější zpáteční letenky zakoupíte za 13.080 Kč, ceny se tvoří dle cílové destinace. Na cestu si můžete zabalit až do 2 kusů odbavených zavazadel, každé o hmotnosti 23 kg.

 • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
 • Cestovní období do 17.prosince a 06.01.-31.03.2014
 • Maximální doba pobytu 1 měsíc
 • Rezervace do 30.září

Brazílie

Letenky do Rio de Janeira
rio

Argentina  (1 kus zavazadla)

Víza do Brazílie, stejně tak do Argentiny, nemusíte vyřizovat. Bezvízový styk platí pro cesty do 90 dní. K využití těchto letenek je však nutné vlastnit elektronické povolení ke vstupu do USA – ESTA. Je možné také vložit jeden stopover v Atlantě zdarma.

Letenky umožňují podniknout cestu i na největší karnevalové slavnosti světa. Termín konání karnevalu v Rio de Janeiru je 28.02.-04.03.2014.

Jak do Vídně / Mnichova

Přímo k letištním terminálům jezdí autobusový dopravce Student Agency za cenu 1.000 Kč z Prahy / zpáteční cesta. Do centra měst je možné využít vícero dopravců, včetně Eurolines, ČD, DB nebo Flixbus.

Kde složit hlavu

Ubytování v Buenos Aires je cenově velmi dostupné stejně tak jako hotely po celé Argentině. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj zakoupíte za 324 Kč. Přehled hotelů s nejrůznější kvalitou si prohlédněte zda – Buenos Aires ubytování. Při nákupu skrz tento odkaz máte garanci nejlepší ceny.

Levné ubytování v centru Rio de Janeira, stejně tak na břehu nejznámější pláže Jižní Ameriky vybírejte s pestré nabídky na stránkách společnosti Booking.com, nejlevnější hotely začínají v Rio de Janeiru na 393 Kč za dvoulůžkový pokoj! Obdobné ceny najdete i v dalších brazilských městech.

[google-map-v3 width=“660″ height=“250″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Brasilia{}3-default.png|Sao Paulo{}3-default.png|Buenos Aires{}3-default.png|Rio de Janeiro{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Celkový počet komentářů: 4

 • Petr 2.9.2013, 21:42

  A já bych měl zájem o Ekvádor!

 • Adel 2.9.2013, 17:58

  Ahoj, malá otázečka nenašlo by se něco do Peru nebo Bolívie?

 • padre 2.9.2013, 16:19

  Dobry den,
  at delam, co delam, pod tricet se nedostanu… V cem chybuji, poradite?

  • Dave 3.9.2013, 08:56

   Stačí kliknout na výše uvedené odkazy?

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.