Letenky: Brusel, Belgie – 54 Kč

Belgie
, licence CC

Pro majitele platební karty Master Card Prepaid nabízí společnost Ryanair zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Bruselu (CRL). Kartu si zřídíte online na Money Bookers. Zbytečná cesta do Budapešti? Jak pro koho. Naskýtá se totiž možnost využít dnešní akce na ubytování v 3* hotelu Mercure Budapest Duna za 661 Kč na noc pro 2 osoby. Proč tedy neshlédnout při této příležitosti i Budapešť ?

Zpět k letenkám, za 598 forintů zakoupíte letenky na následující data:

Odlet z BUD: 3., 4., 9., 10., 11., 17., 22., 23., 25., 30. a 30. X

Návrat z CRL: 2., 3., 9., 15., 16., 18., 20., 21. a  22. X

Některé další termíny i mimo měsíc říjen naleznete za 599 forintů v jednom směru.

Do Budapešti směřuje většina autobusových dopravců (Orangeways, Eurolines), kde zpáteční jízdné nestojí nikdy více jak 800 Kč z Prahy. Při cestě zpět (nebo tam) lze také letět z Bratislavy, proč si tedy neudělat takový menší eurotrip ?

Kam z Bruselu (ubytování od 747 Kč za noc a 2 osoby) když už zmáknete vše nezbytné k vidění? Doporučuji navštívit např. velmi malebné a romantické městečko Brugge (ubytování od 1.245 Kč za noc a 2 osoby) na severu Belgie. Dojedete sem vlaky a při koupi balení 10x lístků za 76€ Vás cestování po Belgii nevyjde ani draho.

[google-map-v3 width=“630″ height=“350″ zoom=“10″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Brusel{}1-default.png|Charleroi airport{}airport.png|Brugge{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

[forecast location=“Brussels“ measurement=’C‘ todaylabel=“Today“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“5″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.