Letenky do dánského Billundu z Budapešti nejen za Legolandem – 1.090 Kč

Dánsko
Legoland v Billundu, Dánsko, licence CC

Navštivte město, které dalo základy dnes již legendární značce Lego a prožijte jej jak jinak, než dnem stráveným v jedinečném zábavním parku Legoland. Na krátkou výpravu do středu Dánska se mohou vydat nejen aktivní rodiny, kterým nestojí v cestě jízda na nedaleké letiště v Budapešti. Odtud přímo do Billundu zakoupíte letenky za tisíc korun v průběhu celého jara, přes prázdniny pak o 500 korun více.

Kalkulujte předem i náklady na ubytování – viz níže.

  • Budapešť – Billund za 12.398 HUF / 1.090 Kč rezervuj na ryanair.com
  • Cestovní období: březen – červen (červenec a dále o 500 Kč více)

V ceně letenky naleznete příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a jedno menší v podobě kabelky či brašny.

Letenky do Billundu za 1.090 Kč
Letenky do Billundu za 1.090 Kč

Před cestou

Legoland v Billundu

Dánský Legoland zahájí letošní rok provoz 19. března. Od této chvíle je otevřen od 10 do 18 hodin, některé dny mohou mít prodlouženou otevírací dobu.

Vstupné doporučuji zakoupit předem on-line na pevně daný den. Při nákupu minimálně 7 dní předem obdržíte slevu 15% a poté vás dospělá celodenní vstupenka vyjde na 295 dánských korun, znovu přibližně 1.090 Kč.

Hotely za 3 tisíce na noc

Počítejte však všechny náklady najednou, neboť Billund není příliš velký a dostupných ubytovacích kapacit je pomálu. Nabídky navíc zahrnují pouze rodinné pokoje.

Nejlevnější variantou je hotel u letiště (letiště je přímo u kraje města) nebo chatky nedaleko Legolandu – ceny 2.800 Kč za noc a pokoj pro max 4 osoby.

Dále se pak vybízí pouze kvalitní 4* hotely se snídaní při ceně 5 tisíc za noc pro 4 lidi. Veškeré nabídky hotelů v Billundu zde.

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.