Letenky do Accry, Ghana – 11.158 Kč

Foto: Náměstí nezávislosti, Accra - Rjruiziii, licence CC

Tarif španělského národního dopravce Iberia umožňuje podniknout cesty do africké Ghany za méně jak 12 tisíc. Letenky jsou dostupné na trase Milán – Accra – Madrid od října do prosince. O pár korun více zaplatíme za letenky s návratem do Barcelony – 11.635 Kč. Milán i Barcelona jsou v dosahu low-cost aerolinií nejen z Prahy. Madrid je vhodné zvolit v případě návratu do Budapešti.

Accra, Ghana - 11.158 Kč
Accra, Ghana – 11.158 Kč
  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 13.září – 15.prosince
  • Př. termíny: 11.-26.10., 5.-16.11., 5.-23.11., 19.-30.11., 6.-14.12.

Vízum do Ghany si vyřídíte na Ghanské ambasádě v Praze, cena za vystavení činí 800 Kč a je platné po dobu 30 dní. Nezapomeňte na povinné očkování proti žluté zimnici a mezinárodní očkovací průkaz!

Jak do Milána

Miláno je celkem často skloňováno jako odletové letiště a to zejména díky levným přípojům. Z Prahy, Brna, Bratislavy a dalších letišť doletíte do Milána okolo 500 Kč se společností Ryanair či Wizzair. Přílet je na letiště Bergamo (BGY), odkud je nutné přejet na letiště Malpensa (MXP) za 18€. Z Prahy létá easyJet přímo na Malpensu.

Jak ze Španělska

Letenky z Madridu vycházejí zajímavě pouze do Budapešti se společností Wizzair, v opačném případě zvolte Barcelonu, odkud poletíte levně do Prahy či Drážďan s aerolinkou Vueling. Letenky se pohybují v rozmezí 60 – 80€.

Hotely v Accře

Nabídka pokojů v tomto městě začíná na 680 Kč za dvoulůžkový pokoj. Ve městě naleznete hotely všech kategorií. Kvalitnější hotely nabízí noc za 1.300 Kč. Přehled dostupné nabídky zde.

[google-map-v3 width=“660″ height=“245″ zoom=“7″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Accra, Ghana{}3-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Článek vydal Dave.

Napište komentář nebo dotaz k příspěvku

Některé komentáře se mohou na webu objevit až po schválení administrátory. Usnadněte si orientaci nahráním avataru.